„Joe Biden wygrał wybory prezydenckie, gdyż zostały one sfałszowane” – oświadczył w niedzielę prezydent USA Donald Trump.

Agencja „Reuters” zwraca uwagę, że to pierwszy przypadek, gdy urzędujący prezydent USA publicznie przyznaje, że w głosowaniu zwyciężył demokrata Joe Biden.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

930 PLN    (4.22%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

„On wygrał, gdyż wybory zostały sfałszowane. Nie dopuszczono obserwatorów, głosy zliczała Radykalnie Lewicowa prywatna firma, Dominion, która ma złą reputację i fatalny sprzęt (…)” – napisał prezydent USA.

„Fałszywe i milczące media” – dodał.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

„Wygrał (Biden – przyp. red.) tylko w oczach FAKE NEWS MEDIA. NIC nie przyznaję! Przed nami długa droga” – napisał Trump w kolejnym wpisie.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

W ubiegłą sobotę amerykańskie media podały, że Joe Biden, kandydat Partii Demokratycznej, pokonał w wyborach prezydenckich w USA ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa. Komunikaty amerykańskich mediów bazowały na twierdzeniu, że kandydat Demokratów zwyciężył w Pensylwanii, która zapewnia 20 głosów elektorskich. Zwycięstwo przyznały Bidenowi takie wielkie stacje, jak CNN, NBC i Fox News oraz agencja Associated Press. Niedługo po tym oświadczenie wydał prezydent Trump. Zaznaczył, że wybory prezydenckie w USA faktycznie jeszcze się nie zakończyły. Zapowiedział też, że w jego sztab zacznie składać pozwy w sądach.

reuters.com / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz