Dwoje muzułmańskich imigrantów zostało oskarżonych o śmiertelne pobicie geja, który zaoferował im pomoc. Mieli go również przebrać w damskie ubrania i owinąć węża wokół szyi.

Oskarżeni to muzułmańscy imigranci, prawdopodobnie z Maroka, w wieku 16 i 19 lat. Szwedzki homoseksualista chciał im pomóc, oferując jedzenie i ubrania. Trafili do jego mieszkania, gdzie – jak stwierdzili – mężczyzna zachęcał ich do wspólnego współżycia. Wiadomo, że został on następnie ciężko pobity. W telefonie 16-latka policja miała znaleźć nagranie przedstawiające pobitego i związanego mężczyznę na podłodze mieszkania, na którym słychać, jak nastolatek obraża go na tle seksualnym.

Policja poinformowała, że zwłoki w momencie odkrycia były przebrane w damskie ubrania, a wokół szyi znajdował się owinięty martwy wąż. Oskarżeni twierdzą, że mężczyzna był przebrany za kobietę kiedy go spotkali. Zaprzecza temu jego partner. Z kolei jeden z domniemanych zabójców twierdzi, że boi się węży i nie mógłby owinąć nim szyi ofiary. Policja określiła sprawę jako „bezmyślną napaść i brutalne morderstwo”.

Express.co.uk / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    leszek1 :

    Zaczynam nabierac sympatii do niektorych Muzulmanow. Natomiast nie podoba mi sie okreslanie zboczencow sympatycznym okresleniem „Gej” – czyli wesolek. Pederasta to jest przeciez zboczeniec, a nie zaden wesoly osobnik. Jezeli zboczeniec chlubi sie swoim zboczeniem nalezy nazywac go po imieniu – Zoofil, Nekrofil, Pederasta itd, a nie ukrywac za nic nie znaczacym nickiem.

  2. Avatar
    mopveljerzyjj :

    DOTYCZY IMIGRANTÓW … Już dawno jesteśmy na etapie gdzie żadne argumenty ze sfery logiki do tego bydła nie docierają bo inaczej przecież tej chołoty nazwać nie idzie. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech, mimo widzimy, być może objawy otrzeźwienia, choć mogą to być ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem. Nie możemy do tego dopuścić. Poczytajcie o „ojcu duchowym” Unii Europejskim – Richardzie Coudenhove-Kalergim, i jego wizji przyszłej Paneuropy – przecież to jest wykonanie tego planu.