Schetyna, Petru, Senyszyn, Giertych, Hadacz – galeria uczestników marszu KOD [+FOTO]

W dzisiejszym marszu organizowanym przez Komitet Obrony Demokracji w Warszawie wzięli udział również politycy PO, PSL, Nowoczesnej czy SLD. Nie zabrakło również takich postaci, jak Roman Giertych oraz Andrzej Hadacz.

Wśród znanych polityków podczas marszu obecni byli m.in. Grzegorz Schetyna, Tomasz Siemoniak, Andrzej Halicki, Marcin Święcicki, Sławomir Neuman, Bogdan Klich, Rafał Trzaskowski, Małgorzata Kidawa-Błońska i Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Ryszard Petru (.Nowoczesna), Barbara Nowacka i Joanna Senyszyn (SLD). Obecny był również otwarcie sympatyzujący z PO Roman Giertych, ksiądz Wojciech Lemański, a także znany prowokator Andrzej Hadacz. Większość z nich przed marszem deklarowała, że weźmie w nim udział nie w charakterze polityków, ale zwykłych obywateli.

Zdjęcia poniżej:

Twitter.com / facebook.com / wpolityce.pl / Kresy.pl

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. jaroslaus
  jaroslaus :

  szkoda, że ISIS nie może przeprowadzić zamachu w czasie gdy to całe towarzystwo się zebrało w jednym miejscu. No upchać kilka koszy na śmieci materiałem wybuchowym, przysypać śrubami, nakrętkami, kulkami z łożysk – i patrzyć jak żydokomuna, banderowcy i polskojęzyczni sowieci idą do diabła.

 2. mopveljerzyjj
  mopveljerzyjj :

  Gdyby PO i PSL przez 8 lat rządów dowiodły, że są dla narodu, gdyby nie zamiatały pod dywan ponad 40 afer, gdyby nie kłamali i poniżali opozycji, gdyby nie kpili z tradycji, kultury, wiary i obyczajów ludności, gdyby nie sprzedali banków i gospodarki pod pretekstem prywatyzacji (w istocie się nachapać łapówkami), gdyby nie napychali kieszeni, gdyby działaczom Solidarności dali taką emeryturę jak Krzywonos, gdyby w czerwcu br. wybrali 3 sędziów TK a nie 5, gdyby realizowali obietnice wyborcze, gdyby w UE dbali o interes Polski, gdyby odrzucili przyjmowanie islamistów – to nie PIS wygrałby wybory. PO i PSL nie dlatego przegrały wybory, że zła kampania była, lecz złe rządzenie przez 8 lat. Naród powiedział dość obłudy i szkodzenia Polsce. Wybrano PIS i Kukiza. PO i PSL nie wyciągnęły wniosków. Nadal judzą, kłamią i podburzają, atakują PIS i Prezydenta. Czyli atakują tych, których wybrała większość! To oznacza, że jesteście przeciw większości, a wołacie brednie o demokracji? Naród to nie półgłówki ani wyznawcy Rydzyka (jak wmawiacie), naród ma swój rozum i nie jest ślepy. Mohery to też Polacy, a nie podludzie jak wołał Tusk i inni tej formacji. Petru i jego świta nawołują do protestów! Jak nadal będziecie judzić, to ta większość złoży petycje do rządu, by was wszystkich wsadzić za kratki – jak kiedyś Piłsudski do Berezy Kartuskiej za działanie na szkodę Polski! Historia pokazała, że miał rację!
  Jeśli media nadal będą kłamać i atakować rząd i Prezydenta, to te media zostaną zamknięte! I nie pomoże wycie w kraju i za granicą, że to zamach! Demokracja będzie, ale nie destrukcja! Wasze wycie, to dla nas dowód, że rząd działa dobrze dla Polski.
  Jeśli UE nie zmądrzeje i nie zamknie drzwi dla islamu, to za 20 lat zniknie Szwecja, Belgia, Dania, Francja, Anglia i Niemcy. Będzie jedno wielkie państwo islamskie i wtedy Polska, Węgry, Słowacja i Czechy będą ostatnią ostoją Europy. Możliwe, że nie będziemy mieli wyjścia i zawrzemy pakt z Rosją, bo NATO będzie islamskie! Islam będzie największym krajem na świecie z wielką armią! Rząd musi myśleć na dzisiaj i na jutro. PO i PSL udowodniła, że to myślenie jest im obce -im liczy się tylko własna korzyść, kasa i bogactwa. Dlatego naród chce zmian! Te zmiany, Polska, wolność dla narodu a nie przepisy i sądy łamiące te zasady, to dbałość o wszystkich a nie tylko najbogatszych, to przede wszystkim rozliczenie afer – niezależnie od poglądu, wiary czy partii. SLD nie weszła do Sejmu, a za 4 lata PO i PSL też nie wejdzie! Nie wejdzie także Nowoczesna, którą dzisiaj lansują media, a która woła o przywileje dla bogatych! Nie wejdzie żadna partia, która krytykuje dzisiaj rząd – rząd, który wybrała większość, Rząd działa i będzie działać na korzyść narodu! Już to widać i wiemy, że ludzie Kaczyńskiego dotrzymują słowa, bo wiedzą co to honor!
  PS… SCHETYNA I SIEMONIAK TO DWA G*na NASRANE POLAKOM NA STÓŁ…
  Nie było w historii Polski tak potwornych mordów o znamionach ludobójstwa, jakich dokonywali degeneraci z OUN-UPA. Nie było ich chyba nawet w historii świata. O zwyrodnieniu oprawców niech zaświadczy zestawienie ich sposobów torturowania i zabijania ludzi:
  http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/
  I cóż? Ci dwaj „byli polscy” ministrowie okazują się być co najmniej sympatykami bandytów z UPA… a sądząc po ich czynach są raczej aktywnie wspierającymi banderowców skurwysynami.
  Ci, którzy poprzednio tych bydlaków wstawili na zajmowane przezeń stanowiska, brutalnie i cynicznie zakpili i dzisiaj dalej kpią z Polaków. Pokazali bez owijania w bawełnę, że mogą zrobić nam, co chcą, gdyż uważają nas za kupę gówna, za którą nikt się nie ujmie (oprócz Rosjan, co widać w ich mediach, ale polactfo o tym nawet nie wie). Mogą nam nasrać do talerza z zupą, mogą pozwalać na faszystowskie demonstracje Ukraińców na terenie Polski,mogą też osadzić banderowca na jednym z najwyższych państwowych stanowisk. I co im zrobimy?
  Czy można Polaków jeszcze bardzie upokorzyć?Tymczasem polactfo drze pyski na Rosję, choć nie wie, co im złego zrobiła.