Około miliona Rosjan nie może wyjechać z Rosji z powodu długów. Władze zakazały im opuszczania terytorium kraju. Poinformował o tym na Twitterze szef Federalnej Służby Komorniczej (FSSP) Artur Parfenczikow.

Około miliona Rosjan nie może wyjechać z Rosji z powodu długów. Władze zakazały im opuszczania terytorium kraju. Poinformował o tym na Twitterze szef Federalnej Służby Komorniczej (FSSP) Artur Parfenczikow.

W pierwszej połowie 2016 roku komornicy wystawili 961,7 tysiąca postanowień o ograniczeniu możliwości wyjazdu poza granice Rosji dłużników. To o 336 tysiąca więcej niż w analogicznym okresie w ubiegłym roku– napisał Parfenczikow. Dodał także, że w tym samym okresie wystawiono 197,5 tysiąca nakazów aresztowania za długi.

Liczba dłużników w Rosji rośnie lawinowo w związku z kryzysem gospodarczym spowodowanym niskimi cenami ropy.

KRESY.PL

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • rawen
   rawen :

   === Na koniec marca tego roku niemal 2 mln 150 tys. Polaków nie radziły sobie z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań kredytowych i pozakredytowych, a ich łączny zaległy dług sięgnął 44,65 mld zł – wynika z najnowszego Raportu InfoDług przygotowanego przez BIG InfoMonitor.
   === Ćwierć miliona Polaków nie płaci alimentów. Zalegają ponad 8 miliardów 200 milionów złotych! Do końca roku gminy miały obowiązek pierwszy raz poinformować o tym Biura Informacji Gospodarczej, dzięki czemu dłużnicy trafili do Krajowego Rejestru Długów i poniosą konsekwencje za unikanie płacenia alimnetów.
   === Dług Polski wynosi już 4 BILIONY zł !!!Całkowite zadłużenie Polski czyli dług jawny i ukryty na 20 lipca 2015 roku przekroczył już kwotę 4 biliony PLN !!!
   === ZA TO POWINIEN SIEDZIEC ŻYD BALCEROWICZ A SIEDZI ???

 1. rawen
  rawen :

  Nawet osoby, które nie zaciągały nigdy kredytu, są nim obciążone pośrednio poprzez zadłużenie sektora publicznego.
  Oznacza to, że poprzez kredyty sektora publicznego przeciętny Polak na koniec zadłużony jest na ponad 20 tys.
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy dał Polsce możliwość brania nowych kredytów w wysokości do 30 mld USD, co jednak oznacza, że nawet jeśli nasze władze nie wykorzystają tych pieniędzy, to będzie trzeba międzynarodowym bankierom płacić za samą tą możliwość.TAK JAK ZKUPOWANYM GAZEM …

  Nie lepiej jest za oceanem. Jak czytamy na portalu korwin-mikke.pl, zdaniem Gary`ego Johnsona z Partii Republikańskiej, obecne działania fiskalne prowadzone przez Rezerwę Federalną są na tyle nierozsądne, że można je porównać do „piramidy finansowej” Bernarda Madoffa, która ostatecznie musi upaść. Zdaniem Johna Silvii, głównego ekonomisty Wells Fargo, bankructwo USA to tylko kwestia czasu.