Poseł Robert Winnicki poinformował na Facebooku o swoim dzisiejszym spotkaniu z dr Idrysem Mayya, pełniącym obowiązki ambasadora Syrii w Polsce.

„Syryjska Republika Arabska, suwerenne państwo, które przez lata było jednym z najbardziej stabilnych i bezpiecznych dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie, jest od kilku lat przedmiotem agresji sił globalistycznych oraz islamistów spod znaku ISIS. Efektem wojny wypowiedzianej Syrii są m.in. kolejne fale uchodźców, które docierają do Europy wśród mas imigrantów z innych krajów.”– napisał na swoim Facebooku Robert Winnicki

„Zapewniłem ambasadora o zrozumieniu dla sytuacji jego kraju. Rozmawialiśmy na temat możliwej współpracy w naświetlaniu tego, co tak naprawdę dzieje się w Syrii. Przedstawiłem również treść interpelacji dotyczącej, zapowiadanego przez rząd RP, zaangażowania Polski w konflikt na terytorium Syrii. Spotkanie oceniam jako dobry początek intensywnych kontaktów i budowania rzeczywistego partnerstwa.”– dodał Winnicki

Facebook / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz