Dwie osoby zginęły w centrum Kaliningradu po tym gdy doszło do użycia karabinu myśliwskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.

Lokalny portal kgd.ru twierdzi, że ogień otworzył mężczyzna wyposażony w karabin myśliwski typu Sajga. Około godziny 18.30 w sobotę oddał strzały do dwóch osób przechodzących po ulicy Baranowa w centrum Kaliningradu. Mężczyzna i kobieta w wieku około 40 lat zginęli. Portal początkowo pisał, że w wyniku strzelaniny poszkodowane zostało także 13-letni dziecko, jednak w uzupełniającej informacji stwierdzono, że chłopiec nie został ranny. Taką samą relacje zamieściła agencja TASS. Jednak agencja Interfax twierdzi z kolei, że była konieczność hospitalizacji dziecka i przeprowadzenia operacji.

Strzelcem okazał się 63-letni mężczyzna. Po zamachu próbował popełnić samobójstwo, strzelając sobie w pierś. Został ranny i trafił do szpitala gdzie zmarł. Według agencji Interfax zabici to małżeństwo handlowców, które prowadziło interesy na głównym targu w mieście. Zabójcą był inny handlowiec, a jego atak związany był własnie z konkurencją między nim a zamordowanymi.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

2037.49 PLN    (9.26%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Czytaj także: CBA rozbiło międzynarodową grupę przestępczą w Wólce Kosowskiej. Mogła wyprowadzić z Polski nawet 8,6 mld złotych

kgd.ru/interfax.ru/kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz