W Sejmie złożono projekt ustawy mający ograniczyć promocję agendy LGBT

Fundacja Życie i Rodzina, na której czele stoi Kaja Godek, złożyła w Sejmie obywatelski projekt ustawy „Stop LGBT”.

Złożenie projektu do Sejmu działaczka ogłosiła w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej. Jak powiedziała, inicjatywę Fundacji Życie i Rodzina poparło łącznie około 140 tys. obywateli, którzy złożyli podpisy pod projektem.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

2804.49 PLN    (12.74%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Zgodnie z zapisami projektu, w przypadku uchwalenia ustawy zakazane zostałoby nazywanie małżeństwem lub propagowanie nadania takiego statusu związkom innym niż związki kobiety i mężczyzny, propagowanie związków partnerskich, bądź małżeństw jednopłciowych, adopcji i przysposobienia dzieci przez pary jednopłciowe czy innej niż heteroseksualna orientacji płciowej, jak zrelacjonował portal Media Narodowe.

Dodatkowo „W projekcie są doprecyzowane przepisy dotyczące ochrony symboli religijnych i narodowych. m.in. nie będzie można na manifestacjach używać przetworzonych symboli religijnych, narodowych, które mogą urażać uczucia religijne” – wyjaśnił członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina Krzysztof Kacprzak, którego zacytował portal wPolityce.

Kacprzak nie ukrywał przy tym, że projekt ustawy jest wymierzony w takie manifestacje jak „parada równości”, które według niego „są zagrożeniem dla Polski. Jest to agenda pewnego ruchu, który w tym momencie w Europie przybiera już oblicze totalitarne. Jeżeli nie zahamujemy tego, no to będziemy mieli sytuację, że konserwatyści, ludzie prawi, rodzice będą skazywani na kolejne kary, na początku finansowe”.

„Trzeba jasno dzisiaj powiedzieć, że środowiska LGBT bardzo często są rozsadnikiem, produktorem różnych złych rzeczy w Polsce, patologii, z pedofilią, niestety, na czele. Dlatego ten projekt, który ma na celu ochronę dzieci, rodziny w przestrzeni publicznej jest tak ważny.” – podsumował działacz społeczny.

Czytaj także: Amerykańska armia promuje LGBT i bierze udział w „miesiącu dumy” homoseksualistów [+VIDEO]

medianarodowe.com/wpolityce.pl/kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz