Osobnikiem, który zaatakował nożem czterech przechodniów we Frankfurcie nad Menem był polski imigrant.

Mężczyzna zaatakował we wtorek około 9 rano. Na ulicy w dzielnicy Bahnhofsviertel zadał rany nożem łącznie czterem przechodniom. W przypadku trzech ofiar – mężczyzn w wieku 24, 40 i 78 lat, obrażenia były ciężkie. Funkcjonariusze policji szybko zatrzymali sprawcę, który w czasie interwencji trzymał jeszcze nóż jaki posłużył mu do ataku.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

Jak podała w środę za gazetą „Frankfurter Rundschau” telewizja Polsat News napastnikiem okazał się 42-letni imigrant z Polski. Zatrzymany mieszkał ostatnio w Langen, w Hesji. Do tej pory nie jest jasne dlaczego Polak zaatakował przechodniów. „Wciąż przesłuchujemy świadków i sprawdzamy, czy są nagrania wideo, które mogłyby dostarczyć informacji o przestępstwie” – portal Polsatu News zacytował rzecznika lokalnej policji.

Portal przytacza nieoficjalne informacje o tym, że w czasie popełniania przestępstwa sprawca mógł znajdować się pod wpływem narkotyków.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Czytaj także: Imigrant z Uzbekistanu zaatakował nożem trzech Polaków

polsatnews.pl/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz