Połączenie tras kolejowych w 9 godzin było możliwe dzięki podzieleniu 1,5 tysiąca robotników na grupy zadaniowe.

Półtora tysiąca chińskich robotników zdołało w 9 godzin zbudować węzeł kolejowy w mieście Longyan w prowincji Fujian w południowo-wschodnich Chinach. – podał w poniedziałek Daily Mail powołując się na chińską agencję Xinhua.

Według Xinhua prace ruszyły 19. stycznia a zostały ukończone w nocy 20. stycznia br. Pracę armii robotników zarejestrowały kamery, pokazując, jak w ekspresowym tempie połącyli trzy główne linie kolejowe – Ganlong, Ganruilong i Zhanglong – z nową linią Nanlong. Zainstalowali również sygnalizację świetlną, a także szereg urządzeń do monitorowania ruchu. W pracy pomagało im 7 pociągów i 23 koparki.

Według wiceszefa firmy budującej trasę wykonanie tej pracy w tak krótkim czasie było możliwe, ponieważ robotników podzielono na 9 zespołów, które równolegle zajmowały się osobnymi zadaniami.

Chińscy budowniczowie zamierzają ukończyć budowę całej linii kolejowej Nanlong do końca tego roku. Jak podaje Xinhua, liczący 246 kilometrów szlak kolejowy ma być główną linią łączącą południowo-wschodnie i środkowe Chiny.

CZYTAJ TAKŻE: Chiny otwierają nowe połączenie kolejowe z Węgrami [+VIDEO]

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / Daily Mail
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz