Władimir Putin wygłosił przemówienie do pracowników służb bezpieczeństwa i wywiadu, którzy w środę obchodzią swoje zawodowe święto.

Jak stwierdził rosyjski prezydent: „W tym roku służby bezpieczeństwa udaremniły plany przeprowadzenia ponad 60 przestępstw związanych z terroryzmem”. Putin zaznaczył, że rosyjskie służby specjalne muszą bronić życia publicznego i politycznego w Rosji przed ingerencjami z zewnątrz.

„Organy kontrwywiadowcze i wywiadowcze ponoszą wielką odpowiedzialność. Muszą stanowić niezawodną barierę dla zagranicznej ingerencji w nasze życie publiczne i polityczne i pokrzyżować wszelkie wysiłki zagranicznych służb specjalnych, które, i to nie jest tajemnica, robią wszystko, aby zintensyfikować swoje działania w Rosji” – stwierdził Putin.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Putin zwróćił również uwagę, że należy rozbijać źrodła finansowania i rekrutacji dla wszelkich grup radykałów, w tym agresywnych nacjonalistów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Leszek Miller na Twitterze ironicznie skomentował współpracę CIA-FSB

Kresy.pl / TASS
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz