Były premier Leszek Miller skomentował na Twitterze zabopieżenie zamachowi terrorystycznemu w Sankt Petersburgu.

Prezydent Rosji podziękował w niedzielę w rozmowie telefonicznej prezydentowi USA za informacje wywiadowcze od CIA.W komunikacie służb prasowych Kremla można przeczytać, że dzięki tym informacjom rosyjskie służby mogły zapobiec planowanemu atakowi na Sobór Kazański w Petersburgu i w innych miejscach w tym mieście oraz zatrzymać przestępców.Władimir Putin nie tylko podziękował Trumpowi, ale także zapewnił, że w przypadku otrzymania przez rosyjskie służby informacji o zagrożeniach terrorystycznych dotyczących USA i ich obywateli, zostaną one niezwłocznie przekazane stronie amerykańskiej partnerskimi kanałami.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) przekazała w piątek informację o aresztowaniu siedmiu dżihadystów z związanych z tak zwanym Państwem Islamskim, którzy planowali ataki terrorystyczne w Rosji.

Były premier Leszek Miller, odnosząc się powyższych wydarzeń, w następujący sposob skomentował udaną operację FSB:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjskie FSB zatrzymała pięć osób wspierających finansowo ISIS

Kresy.pl / Twitter

Leszek Miller na Twitterze ironicznie skomentował wspołpracę CIA-FSB
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , , , , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jwu :

    Wiem ,że narażę się niektórym forumowiczom ,ale zgadzam się z tym co napisał Miller. Gdyż mogłoby to tak wyglądać:Polacy dostają cynk od FSB na temat przygotowywanego zamachu,jednakże by nie zostać posądzonym o współpracę, meldunek wyrzucają do kosza.Dobrze, jak zamachu nie ma ,gorzej jak jest i ginie wiele osób.