Były premier Leszek Miller skomentował na Twitterze zabopieżenie zamachowi terrorystycznemu w Sankt Petersburgu.

Prezydent Rosji podziękował w niedzielę w rozmowie telefonicznej prezydentowi USA za informacje wywiadowcze od CIA.W komunikacie służb prasowych Kremla można przeczytać, że dzięki tym informacjom rosyjskie służby mogły zapobiec planowanemu atakowi na Sobór Kazański w Petersburgu i w innych miejscach w tym mieście oraz zatrzymać przestępców.

Władimir Putin nie tylko podziękował Trumpowi, ale także zapewnił, że w przypadku otrzymania przez rosyjskie służby informacji o zagrożeniach terrorystycznych dotyczących USA i ich obywateli, zostaną one niezwłocznie przekazane stronie amerykańskiej partnerskimi kanałami.

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) przekazała w piątek informację o aresztowaniu siedmiu dżihadystów z związanych z tak zwanym Państwem Islamskim, którzy planowali ataki terrorystyczne w Rosji.

Były premier Leszek Miller, odnosząc się powyższych wydarzeń, w następujący sposob skomentował udaną operację FSB:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjskie FSB zatrzymała pięć osób wspierających finansowo ISIS

Kresy.pl / Twitter

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. jwu
    jwu :

    Wiem ,że narażę się niektórym forumowiczom ,ale zgadzam się z tym co napisał Miller. Gdyż mogłoby to tak wyglądać:Polacy dostają cynk od FSB na temat przygotowywanego zamachu,jednakże by nie zostać posądzonym o współpracę, meldunek wyrzucają do kosza.Dobrze, jak zamachu nie ma ,gorzej jak jest i ginie wiele osób.