Rosjanie zaczęła wojny w Syrii. Ona prowadzi osobne operacje, które nie są dużym ciężarem dla budżetu- powiedział Władimir Putin na dorocznej konferencji prasowej.

Według prezydenta Rosji część środków przeznaczonych na ćwiczenia wojskowe zostało przekierowanych tak by sfinansować operacje w Syrii.

Prezydent zauważył także, że Rosja nie potrzebuje stałej bazy dla żołnierzy w Syrii, co doradzają mu niektórzy rosyjscy eksperci. Nie wykluczył jednak całkowicie powstania takiej bazy. Putin powiedział, że dzięki systemom rakietowym średniego zasięgu i tak mogą dosięgnąć dowolny cel na Bliskim Wschodzie. Jeżeli mamy kogoś dosięgnąć, to i tak dosięgniemy– zakończył odpowiedź prezydent.

TASS/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz