O zamiarze kandydowania w marcowych wyborach prezydenckich, Władimir Putin poinformował podczas spotkania z weteranami i pracownikami fabryki aut GAZ w Niżnym Nowogrodzie.

Putin stwierdził, że „Tak, będę ubiegał się o prezydenturę Federacji Rosyjskiej”. Zbliżające się wybory prezydenckie w Rosji mają się odbyć 18 marca 2018 roku, choć Rada Federacji ma ogłosić oficjalnie datę między 8 a 15 grudnia.

Spekulacje co do startu Putina pojawiały się od dłuższego czasu. Podczas spotkania z pracownikami, Putin dodał, że „Rosja pójdzie naprzód i nikt nie powstrzyma jej postępów”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cohen: Demonizowanie Putina osiągnęło poziom maniakalny

Kresy.pl / TASS / Twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz