Poseł do litewskiego Sejmu z ramienia Akcji Wyborczej Polaków na Litwie, Zbigniew Jedziński, przypomniał o NATO-owskim bombardowaniu Belgradu w 1999, co miało wymusić na Serbach pokój i przyznanie niezależności Kosowa. Polski poseł porównuje tamtą sytuację z obecnym położeniem Ukrainy i „proponuje”, by NATO zrobiło to samo z Kijowem.

PUTIN jest PRZESTĘPCĄ, ponieważ dopuścił na wschodzie Ukrainy do przelewu krwi. Jako przywódca państwa sąsiedniego powinien był natychmiast wprowadzić siły pokojowe pomiędzy walczące strony– pisze na swoim profilu Zbigniew Jedziński. Na bezczynność Putina powinno wg polskiego posła do litewskiego parlamentu zaregować NATO. „Proponuje” on sprawdzony w Belgradzie w 1999 wzorzec:

Inicjatywę powinno przejąć NATO i rozpocząć bombardowanie Kijowa, aby wymusić na władzach Ukrainy pokojowe rozwiązanie konfliktu jak to w swoim czasie uczynili bombardując Belgrad, wymuszając na Serbii przyznanie niezależności Kosowa – pisze Jedziński.

Facebook.com

Reklama6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. iwanow :

  juz wiemy dlaczego Litwini nienawidzą Polaków, bo mówią prawdę – Litwini zawsze byli faszystami i banderowcami – Panie Prezydencie – czs Bałtom przynieść wolność i pokój, a później Europie i reszcie Europy – pamiętamy Wołyń i nie damy sobie wmówić, że Rosjanie mordowali Polaków

 2. anarchista :

  ZARAZ TU SIĘ ZLECĄ POZOSTAŁE ,,TROLE” UKRY – Jedwn dyżurny już tu jest czas na następnych coś się spóżniają .Kwezal:
  Tutejszym:URI;( to chyba synonim Tutejszego) kindzal (bez polskich znaków interpunkcyjnych) w wolnym tłumaczeniu NÓŻ.
  amstaf358 .Tomek27: Jan 53. Itd . Czas żeby Redakcja zrobiła porządek na forum śmieci naleciało aż nadto .

  • jan53 :

   @Anarchista:Warto czasem zerknąć w lustro samemu i stwierdzić czy jest się smieciem czy nie?P..Nie wiedziałem ze polskie znaki interpunkcyjne swiadcza o narodowości i przynaleznosci do narodu polskiego?Ciekawa teoria.Polak piszący z Kazachstanu czy Bialorusi cyrylica to smiec?Klawiatura piszącego z Niemiec czy Angli(przykład) tez skazuje wg.Ciebie takiego delikwenta na „smiecia” bo nie ma polskich znakow? A masz wogole pojecie ze stare komputery potrafią platac figla?Watpie.Z Anarchista to masz Pan tyle wspólnego co Lew Trocki z chrześcijaństwem.

 3. adinocka :

  Na razie się zleciały jak widzę trolle postsowieckie. Rosjanie tez mordowali Polaków np.: operacja polska NKWD 1936-7- 111 tysięcy rozstrzelanych plus tysiące zmarłych z głodu deportowanych na step, Katyń 1940 -22 tysiace, wywózki na Sybir 1939 do 1941 setek tysięcy i śmierć głodowa co najmniej dziesiątek tysięcy z wywiezionych czy egzekucje dziesiątek tysięcy w katowniach NKWD od 1939 do 1945 i później z operacją augustowską na czele. Mało? A jak komuś trzeba przykłady sprzed bolszewii to np.: rzeź Pragi w 1794 czy wytłuczenie do nogi pielgrzymki (!) z Warszawy na Jasną Górę pod Częstochową w 1792.