„Proszę Państwa – w związku z kontaktem z osobą zarażoną COVID-19, zgodnie z wszelkimi procedurami udaję się na kwarantannę” – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował we wtorek, że z powodu kontaktu z osobą zakażoną, udał się na kwarantannę. Zaznaczył, że praca rządu idzie normalnym trybem. Zaapelował także o powszechną odpowiedzialność w zwiazku z pandemią koronawirusa.

„Informuję, że rząd pracuje normalnie, a ja jestem w stałym kontakcie ze współpracownikami i wszystkimi służbami!” – podkreślił premier.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

„Uważajmy na siebie i bądźmy odpowiedzialni. Wszystkim życzę zdrowia!” – dodał szef rządu.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Gliński: Koszty lockdownu są znacznie większe niż korzyści. Nie chcielibyśmy go wprowadzać

We wtorek resort zdrowia poinformował o 5 068 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Podkreślono, że z powodu choroby COVID-19 ostatniej doby zmarły 3 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 60 osób.

W sobotę premier zapowiedział powrót „godziny dla seniorów” w sklepach, aptekach i drogeriach.

Zobacz także: Premier: Na dzisiaj nie widzimy konieczności wprowadzenia obowiązku nauki w trybie zdalnym

twitter.com / Kresy.pl

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz