Służby specjalne Bułgarii na razie nie komentują sprawy.

Premier Bułgarii Bojko Borisow dostał anonimowy list z groźbami. Informuje o tym Bułgarskie Radio Narodowe.

Do rządu wysłano anonimowy list adresowany do premiera. W kopercie znajdował się pocisk do pistoletu oraz list, napisany literami wyrwanymi z gazet. List był pełen pogróżek-poinformowało Radio.

Także premier Borisow potwierdził, że otrzymał taki list. Mówi jednak, że nie przejmuje się nim bo jest świadomy, że w związku ze swoją walką z przemytnikami oraz podejmowaniu pewnych niepopularnych decyzji politycznych musi liczyć się z takimi zdarzeniami.

BRN/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz