W Tłusty Czwartek, Krzysztof Bosak kandydat na urząd prezydencki prowadził kampanię na warszawskiej patelni. Jak informował, rozdaje przechodniom poczęstunek i rozmawia z nimi o swoim programie.

Jak podaje oficjalny profil Konfederacji na facebooku, Krzysztof Bosak rozdaje słodkie przekąski, rozmawia z obywatelami i zbiera podpisy na „warszawskiej patelni”.

Kandydat na prezydenta twierdzi, że właśnie wśród zwykłych Polaków Konfederacja jest zakorzeniona najlepiej, z tego powodu chce rozmawiać z obywatelami prywatnie. „Jesteśmy tutaj po to żeby pokazać naszą obecność wśród Warszawiaków, że prowadzimy kampanię bezpośrednio na ulicy”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

„Chcemy żeby ten dzień był milszy, dobrze się zaczął dla ludzi, którzy właśnie idą do pracy do szkół, albo na uczelnię. Przypominamy, że polski rząd zakazał pączków w szkołach, wprowadzany jest rzekomo dla naszego dobra podatek cukrowy”. Następnie po raz kolejny zaapelował do Andrzeja Dudy o zawetowanie opodatkowania cukru.

Krzysztof Bosak miał zamiar budować dzisiaj poparcie wśród obywateli, którzy nie zdecydowali się jeszcze na kogo głosować. Kandydat Konfederacji chce reprezentować elektorat prawicowy, konserwatywny, wolnościowy i narodowy.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jednocześnie członkowie Konfederacji Wolność i Niepodległość zachęcali do przyjścia na „warszawską patelnię”, spotkania się z kandydatem na prezydenta i złożenia podpisu pod listą poparcia.

„Zbieramy podpisy pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka, także każdy nawet jeśli się spieszy, może znaleźć minutkę żeby złożyć swój podpis. Chcemy zebrać te podpisy jak najszybciej”.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz