W Stalowej Woli doszło do ataku z premedytacją z użyciem broni palnej. Dwóch mężczyzn zostało ostrzelanych z samochodu.

Do ataku doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Energetyków, która jest drogą wjazdową ze Stalowej Woli. Dwóch idący nią mężczyzn zostało ostrzelanych z samochodu. Według wypowiadającej się w imieniu miejscowej policji Małgorzaty Kani oddano kilka strzałów.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

0 PLN    (0%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Obaj atakowani mężczyźni zostali ranni. Zostali hospitalizowani. Jeden z nich został postrzelony w brzuch, drugi w nogę i rękę. Policja twierdzi, że strzały oddano z samochodu marki Citroen Cactus. Sprawcy po ataku odjechali w kierunku miejscowości Nisko, jak podała telewizja TVN.

Więcej informacji podaje portal echodnia.eu. Według niego tuż przed atakiem na miejscu doszło do pościgu grupy mężczyzn wyposażonych w pałki teleskopowe za innymi osobami. Nie wiadomo czy oba incydenty są ze sobą związane. Portal ten twierdzi, inaczej niż TVN,  że strzały oddano nie z samochodu lecz na zewnątrz – trzech zamaskowanych mężczyzn wyszło z samochodu i wówczas oddało strzały.

Policja zorganizowała pościg, a na miejscu ataku pracowała ekipa śledcza. Brak jednak informacji o ujęciu jakichkolwiek podejrzanych.

Czytaj także: CBŚ rozbiło grupę przestępczą podejrzaną o zbrodnię VAT-owską [+FOTO]

tvn24.pl/echodnia.eu/kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz