W Stalowej Woli doszło do ataku z premedytacją z użyciem broni palnej. Dwóch mężczyzn zostało ostrzelanych z samochodu.

Do ataku doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Energetyków, która jest drogą wjazdową ze Stalowej Woli. Dwóch idący nią mężczyzn zostało ostrzelanych z samochodu. Według wypowiadającej się w imieniu miejscowej policji Małgorzaty Kani oddano kilka strzałów.

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Obaj atakowani mężczyźni zostali ranni. Zostali hospitalizowani. Jeden z nich został postrzelony w brzuch, drugi w nogę i rękę. Policja twierdzi, że strzały oddano z samochodu marki Citroen Cactus. Sprawcy po ataku odjechali w kierunku miejscowości Nisko, jak podała telewizja TVN.

Więcej informacji podaje portal echodnia.eu. Według niego tuż przed atakiem na miejscu doszło do pościgu grupy mężczyzn wyposażonych w pałki teleskopowe za innymi osobami. Nie wiadomo czy oba incydenty są ze sobą związane. Portal ten twierdzi, inaczej niż TVN,  że strzały oddano nie z samochodu lecz na zewnątrz – trzech zamaskowanych mężczyzn wyszło z samochodu i wówczas oddało strzały.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Policja zorganizowała pościg, a na miejscu ataku pracowała ekipa śledcza. Brak jednak informacji o ujęciu jakichkolwiek podejrzanych.

Czytaj także: CBŚ rozbiło grupę przestępczą podejrzaną o zbrodnię VAT-owską [+FOTO]

tvn24.pl/echodnia.eu/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz