Podczas dzisiejszego meczu siatkarskiego reprezentacji Polski i Niemiec, polscy kibice wywiesili transparent nawiązujący do ostatnich wydarzeń.

„Protect your women, not our democracy”– napisano na transparencie, który wywieszono podczas meczu lub tuż przed jego rozpoczęciem. W ten sposób kibice odnieśli się do komentarzy niemieckich polityków odnośnie sytuacji w Polsce oraz wydarzeń, do których doszło w noc sylwestrową w kilku niemieckich miastach, gdzie muzułmańscy imigranci napadali na kobiety.Mecz siatkarski w ramach turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zakończył się zwycięstwem Niemiec nad Polską (3:2). Nasi reprezentanci będ musieli zmierzyć się z Francją. Porażka oznaczać będzie konieczność wygrania meczu o 3. miejsce.

Twitter.com / facebok.com / Kresy.pl

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.

a

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz