Wcześniej 6 z 21 członków gabinetu premiera Camerona ogłosiło, że są zwolennikami Brexitu.

Połowa deputowanych rządzącej Partii Konserwatywnej nie popiera swojego lidera w sprawie jego stanowisko odnośnie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Będą oni agitować przeciwko pozostaniu w strukturach UE. Takie są doniesienia gazety Times.

Dziennikarze Times’a piszą, że około 150 z 330 deputowanych rządzącej partii będą głosować w referendum za wyjściem z Unii. Kilkudziesięciu kolejnych waha się jeszcze w tej sprawie.

Referendum odbędzie się 23 czerwca.

The Times/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz