Polacy więźniami politycznymi – Kresowy Przegląd Tygodnia [+VIDEO]

Kolejny film z serii „Kresowy Przegląd Tygodnia” został udostępniony na naszym kanale YouTube. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi o uznaniu prześladowanych na Białorusi Polaków za więźniów politycznych.

Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do obejrzenia kolejnego odcinka „Kresowego Przeglądu Tygodnia”. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi o uznaniu prześladowanych na Białorusi Polaków za więźniów politycznych.

Zobacz też: Łukaszenko chce bić „po mordzie” Polaków

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

O sytuacji Polaków na Białorusi informujemy na bieżąco, również na naszym kanale YouTube:

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz