Poczta Polska przywróciła możliwość nadawania listów priorytetowych i ekonomicznych oraz paczek do Estonii i Finlandii oraz listów i paczek ekonomicznych do Irlandii – spółka poinformowała w poniedziałek rano na Twitterze.

Jak czytamy w komunikacie Poczty Polskiej – „przywracamy możliwość nadawania listów (priorytetowych i ekonomicznych) oraz paczek do Estonii i Finlandii oraz listów i paczek ekonomicznych do Irlandii”.

Poczta zawiesiła 14 marca przyjmowanie wszelkich przesyłek do innych krajów. W czwartek poinformowała, że wysyłanie przesyłek zagranicznych zostaje przywrócone do Irlandii, Australii i Wielkiej Brytanii.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Poczta Polska napisała także o możliwości zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi pracy spółki oraz innymi informacjami mogącymi zainteresować klientów. Ma do tego służyć baner „Bezpieczna Poczta”, który pojawił się na stronie internetowej spółki.

twitter / kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz