„Pierd… Amerykanie!” Rosjanie „pozdrawiają” żołnierzy USA na polskiej drodze [+VIDEO]

Rosjanie wracający z Polski do obwodu Kaliningradzkiego natknęli się na kolumnę amerykańskich żołnierzy.

W sieci pojawiło się nagranie, które wg opisu zostało zarejestrowane w Polsce przez Rosjan z obwodu Kaliningradzkiego. W drodze powrotnej mijali na drodze kolumnę amerykańskich pojazdów wojskowych, które również kierowały się w stronę granicy polsko-rosyjskiej.

Rosjanom obecność żołnierzy USA nie przypadła do gustu, więc mijając ich wysyłali im „pozdrowienia”. M.in. w postaci środkowego palca i okrzyków po angielsku.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Na nagraniu widać jednego z amerykańskich żołnierzy, który odpowiada na „pozdrowienia” ze strony Rosjan. Nie wiadomo dokładnie, kiedy nagranie powstało.

Przeczytaj: Czesi do żołnierzy USA: „spóźniliście się 70 lat” [+FOTO]

Youtube.com / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz