Posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz skomentowała stanowisko Amerykanów ws. nałożenia przez KRRiT kary na TVN za relację z wydarzeń w Sejmie w grudniu 2016 roku.

Pawłowicz zadaje Amerykanom w swoim wpisie na Facebooku szereg pytań, zarzucając m.in telewizji TVN, że ta „szczuje Polaków na siebie językiem kłamstwa,pogardy i nienawiści”.„Czy w Ameryce byłoby to możliwe? To dlaczego Amerykanie tolerują to i chcą ochraniać te metody w Polsce, u swego ważnego europejskiego sojusznika? Ameryko, nie polskie władze stosujące prawo w swym państwie strofować i naciskać w celu ich kompromitacji, a pouczyć TVN o obowiązku przestrzegania polskiego prawa.Tak, jak to robicie u siebie. Żadnych ataków na konstytucyjny ustrój i reguły demokracji Polacy tolerować nie będą, choćby to były ataki ze strony amerykańskiego biznesu” – napisała Pawłowicz.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Posłanka skonkludowała swój wpis zaznaczając: „Prezydenta Donalda Trumpa bardzo lubimy, ale Polskę jeszcze bardziej”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: USA skrytykowały nałożenie przez KRRiT kary 1,5 mln złotych na TVN

Kresy.pl / Facebook

Pawłowicz reaguje na krytykę Polski ze strony Departamentu Stanu: „Prezydenta Donalda Trumpa bardzo lubimy, ale Polskę jeszcze bardziej”
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz