Podczas środowego wystąpienia w Parlamencie Europejskim, węgierski premier w ostrych słowach skrytykował miliardera George’a Sorosa.

Viktor Orban zauważył – Wiem, że potęga, rozmiar i waga Węgier są o wiele mniejsze niż finansowego spekulanta George’a Sorosa, który obecnie atakuje Węgry.

Orban kontynuował – Pomimo tego, że zrujnował życie milionów Europejczyków swoimi spekulacjami finansowymi, będąc karanym na Węgrzech za spekulantctwo i który jest otwartym wrogiem euro, jest tak bardzo chwalony, że przymują go najwyższi przywódcy UE.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Selektywne śledztwo w sprawie działań George’a Sorosa?

Zwrócił uwagę, że – George Soros i jego pozarządzowe organizacje chcą przetransportować milion migrantów do UE rocznie. On osobiście i publicznie ogłosił ten program i jest jego sponsorem. 

Kresy.pl / Breitbart.com

Oceń ten artykuł
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz