W Hamburgu ojciec z niemowlęciem został zaatakowany nożem przez dwóch nieznanych obcokrajowców. Uciekając przed napastnikami wbiegł na zamarznięty staw i wpadł pod lód.

Do ataku doszło późnym wieczorem, w miniony poniedziałek. Według relacji mężczyzny, on i jego mała córka zostali napadnięci przez dwóch nieznanych mężczyzn, uzbrojonych w nóż. Według opisu, mieli ciemne włosy i mówili w „nieznanym języku”. Prawdopodobnie chcieli pieniędzy i telefonu komórkowego. Ponieważ ojciec nie miał ich ze sobą, został zaatakowany nożem.

Mimo odniesionych ran, mężczyzna zaczął uciekać z dzieckiem. Wbiegli na zamarznięty staw, gdzie załamał sie pod nimi lód. Służby ratunkowe zdołały ich uratować. Mężczyzna według policji ma liczne rany kłute i znajdował się w stanie hipotermii.

10news.dk / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zan :

    a w innej wiadomości jest, że 40% Niemców chce odwołać Merkel. Nieźle mają zlasowane mózgi skoro TYLKO 40% domaga się odwołania wariatki. Widocznie względny dobrobyt i brak osobistych doświadczeń z „uchodźcami” nie zachęca do krytycznej refleksji. Gdy skończy się dobrobyt a „uchodźcy” osiągną 1/3 ludności, będzie za późno.