Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Poniżej publikujemy resztę facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochódstarszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwiżeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie… Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski – nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie… Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni… Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem… Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną – przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali… Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę – chcieli ich zarejestrować i puścić dalej – ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem… Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku… Liczyło się prawo pięści… Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli – ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe – wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi… Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

facebook.com/kamil.bulonis?fref=nf

Kresy.pl

18 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. raf66
  raf66 :

  Chyba trzeba krzyczeć :Nacjonaliści Europy łączcie się ……..to jest jakiś obłęd, Bizancjum to przy tej postawie federastów to jest pikuś.To co prezentują „społeczeństwa” tzw Zachodu to w moim przekonaniu można nazwać tylko powolną eutanazją. Hordy Hunów, dzicz przyjmowana oklaskami.Boże Chroń Polskę.Raf66

 2. jerzyjj
  jerzyjj :

  Zgodnie z informacjami przekazanymi magazynowi info-DIREKT przez pracownika austriackiego wywiadu wojskowego, istnieją dowody, że bandyckie organizacje amerykańskie opłacają przemytników, którzy codziennie przerzucają do Europy tysiące imigrantów. „Przemytnicy żądają horrendalnych sum od migrantów. Warunki podczas podróży są złe, ale mimo to koszt przerzutu to od 7000 do 14 000 euro, zależnie od regionu i organizacji przemytniczej.” W kręgach policyjnych, które codziennie mają do czynienia z ubiegającymi się o azyl, koszty takich operacji są dobrze znane. To USA macza palce w przemycie, realizując swoje geostrategiczne cele. Nikt jednak nie chce publicznie wypowiadać się na ten temat. „To bandyckie organizacje z USA stworzyły system współfinansowania i przenoszą na siebie istotne części kosztów transportu. Nie każdy migrant z Afryki ma 11 000 euro w gotówce. Skąd pochodzą te pieniądze? Istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Widać tu działanie tych samych podpalaczy, którzy rok temu zasiali chaos na Ukrainie.”

 3. xsanadoo
  xsanadoo :

  Ta sytuacja jest na rękę Putinowi, za jednym zamachem zniszczy Europę i przede wszystkim Niemcy. Ta cała zadyma jest zorganizowana przez Rząd Światowy NWO i koordynowana przez UDA i Rosję.
  Rosja jest na równi zamieszana w ten spisek, wraz z USA.
  Oni już dawno zapowiadali, że w roku 2016 nastąpią takie zminy, jak jeszcze nigdy w przeszłości.
  Nastąpią także gwałtowne zmiany w sferze duchowej, w związku z postępującą gwałtownie zmianą częstotliwości w ziemskiej magnetosferze.

  • zefir
   zefir :

   Pokrętna bzdura zwolennika apokalipsy,oczywiście z winy Putina.Otóż niemiecki fizyk W.O Schumann jeszcze w 1952rzauważył ,że ziemska jonosfera i powierzchnia ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer,który ma cechy wnęki rezonansowej,lub falowodu.Głównym żródłem energii zasilającej ten nazwany już rezonans Schumana są wyładowania elektryczne w atmosferze ziemskiej/ok 100 piorunów/sek/,oraz aktywnośc słońca,przypuszcza się że również sieć energetyczna prądu zmiennego USA mającego częstotliwość 60 Hz zbliżoną do jednej z harmonicznych częstotliwości rezonansu Schumanna.Otóż ten niemiecki fizyk zastosował falowe równanie Maxwella dlatego wspomnianego układudwóch przewodzących sfer,w celu wyznaczenia tzw częstotliwości rezonansowych tego układu.Ustalił również maksima amplitud dla typowej częstotliwości 7,83Hz,oraz dla jej harmonicznych /nakładających się/częstotliwości14,1;20,3,itd do45 Hz.Te częstotliwości nazwano częst.Schumana.To pierwszy aspekt sprawy .Drugim aspektem tej sprawy jest fakt fizyczny wytwarzania przez metaliczne jądro ziemi pola magnetycznego związanego z ruchem obrotowym „skorupy”ziemskiej wokół jego jądra zorięntowanego elektrycznie/różnica prędkości obrotowych/.To pole magnetyczne ziemi określane jest natężeniem sił pola magnetycznego,nie mających charakteru falowego więc mierzone jest w Gaussach i badane jest regularnie w wielu ośrodkach badawczych od początku XXw.Z badań tych wynika,że charakterystyka pola magnetycznego Ziemi ulega powolnej zmianie-ono słabnie wykładniczo z czasem połowicznego zaniku ok 1400lat.Obecnie jest ono słabsze o 10-15% niż 150 lat temu.Poza tym,średni czas przebiegunowania ziemi wynosi ok.250000lat,zaś od ostatniego przebiegunowania minęło już ok 780000lat.Sama wielkość natężenia ziemskiego pola magnetycznego nie jest stała,ona pulsuje w pewnych granicach,jest funkcją miejsca geograficznego,a nawet pór roku i godzin doby.Niektórzy mylą częstotliwośc wspomnianego pulsowania natęzenia pola magnetycznego ziemi z częsttliwością fal magnetycznych,które nie istnieją. Wszystko co w skrócie wyżej jest pożywką dla różnej maści fanatyków,przepowiadaczy końca świata-piszą o tym książki,oraz pierdolców takich jak „Xsanadoo” przypisujących,z obowiązku poprawnego trolla GW-wartej,odpowiedzialność za wszelkie zło tego świata,komu?Of course zgodnie z tradycą tych troli:W.Putinowi i Rosji.

  • fiesta
   fiesta :

   Xsanadoo…. Fakty wskazuja na glowne sprawstwo ZYDO-ANGLOSASKIEJ MAFII MIEDZYNARODOWEJ, ktora pierze mozgi ludziom i wplywa na opinie swiatowa.
   Faktem jest, ze W.Putin kolaborowal z zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa, w rzadzie Putina jest mnostwo zydostwa i Putin stworzyl cieplarniane warunki dla zydow w Rosji i utrzymuje przyjazne stosunki z sekta Chabad-Lubawicz.
   Ale nie widze powodu, dla ktorego Putin mialby podbijac cala Europe, poniewaz EUROPA JEST OPANOWANA PRZEZ ZYDOSTWO, a Putinowi zalezy na handlu z Europa i twardej walucie i dlatego utrzymuje dobre stosunki z zydami, ktorzy posrednicza miedzy Rosja i Europa.
   Z dzialan Putina wynika, ze skupia sie raczej na sprawie wydarzen na UPA-inie i buduje nowy rurociag gazowy omijajacy UPA-ine.
   Gdyby nie rosyjska baza morska w Syrii (port Tartus) to Putin nie ruszylby palcem w sprawie Syrii – vide oddanie Husseina i Kadafiego na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej i podpisanie protokolu sankcji wobec Iranu przez RB ONZ, ktore poparly takze Chiny, bo sa uzaleznione od handlu z USA.
   Ten przyklad pokazuje, ze pomimo roznic politycznych USA, Rosji i Chin, cala ta banda dziala wspolnie i tu masz racje Xsanadoo.

  • zan
   zan :

   @Xsanadoo. Jeśli (w co wątpię) jest jakiś master plan, główny spisek na poziomie światowym, to Putin obrabiałby swoje poletko jako ruski mąż stanu co się niby NATO nie kłania – i tak NWO rządziłoby Rosją za pośrednictwem Putina. 80% poparcia tylko dlatego, że Putin nie szkodzi jak Jelcyn. I już wystarczy. Natomiast jego siła sprawcza na terenie UE jest minimalna, tzn jeśli brać pod uwagę twarde fakty.

  • czas_przebudzenia
   czas_przebudzenia :

   Wpisywanie Rosji do spisku, to taka próba ogłupiania tych, którzy i tak niewiele rozumieją z otaczającej rzeczywistości. Widać przecież, że Rosja jest otaczana i nawet bastion ich „wiecznych sojuszników” – Ukraina – został opanowany przez nienawiść do Rosji. Żadne państwo otaczane zewsząd nie czuje się panem sytuacji. Rosjanie widzą, że siły dążące do wojny chcą ich zaatakować. Bardzo racjonalne jest działanie władzy w Moskwie, nierozpętywania wojny z Ukrainą. Gdyby władze w Moskwie wykazały się teraz głupią porywczością, jak Hitler dążący do zniwelowania Polski i szukający tymczasowego sojuszu ze Stalinem, to do III wojny światowej już doszłoby rok temu.

   Mieszkańcy Doniecka czekają na pomoc Rosji, a jak widać nie doczekują się. Po zdarzeniach sprzed roku widać, że identycznie czeka Mariupol, Odessa itd., ale chyba nie doczekają się szybkiej interwencji Rosji. Dzięki tej powściągliwości władz w Moskwie świat trwa w pokoju, a miliardy ludzi na świecie nadal nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia wojną nuklearną.

 4. zbyszek60
  zbyszek60 :

  Nikt z Was zapewne nie chciałby być na miejscu pasażera tego autokaru gdyby wiedział do czego jest zdolny ten tłum.Ja z kolegami na własnej skórze doświadczyłem reakcji tej ,,dziczy” i niech mi nikt nie mówi , że kogoś obrażam, bo oni są zdolni do wszystkiego.Wśród tej wielkiej masy jest mała część ludzi , którym należy pomóc.Pozostała większość to żule,nieroby i lewusy ,którzy liczą na zasiłki i zapomogi oraz darmową kasę.Będąc w Maroko zostaliśmy okradzeni z żywności,pocięto nam plandeki w autach właśnie przez takich imigrantów.Kiedy wracaliśmy do portu w Casablance to wskakiwali nam na naczepy chcąc wjechać do portu a potem do Europy.To co przeżyłem w Maroko

 5. zbyszek60
  zbyszek60 :

  cd..to tego nawet nie da się opisać.Będąc w małych grupach po kilkanaście osób potrafią miesiącami snuć się w pobliżu portów bez jedzenia z 1 butelką wody szukając okazji wjechania ciężarówką na prom. 24 godziny nie spaliśmy przed wjazdem na prom do Marsylii w Casablance aby nam ,,Imigrant” nie wsiadł na ośkę lub na plandekę.Potem spotykasz ich na granicy Hiszpanii z Francją ,w miastach portowych Hiszpanii, Francji.W tej chwili jest to dla Europy bardzo poważne zagrożenie, ponieważ te małe grupy zaczynają się łączyć w wielkie skupiska, zaczynają w agresywny sposób się zachowywać,niszcząc mienie publiczne ,siłą wymuszać uległość władz.Oni doskonale wiedzą,że mogą zrobić wszystko aby osiągnąć cel.Państwa, przez które przelewa się fala imigrantów nie są tak naprawdę w stanie nic zrobić.Przykładem jest Francja,Austria, Węgry, Italia i Niemcy.Ci ludzie są tak zdeterminowani i gotowi na wszystko, że żadna siła nie jest wstanie ich zatrzymać.Tym , którzy tak chętnie chcą przyjmować imigrantów do Polski proponuję najpierw zapoznać się z lekturą służb a dopiero potem składać obietnice.Pozdrawiam

  • rex
   rex :

   @Zbyszek60 …są tak zdeterminowani i gotowi na wszystko, że żadna siła nie jest wstanie ich zatrzymać… —– jest taka siła, tylko obawiam się że będzie musiało minąć jeszcze dużo czasu, dużo zamachów, dużo ofiar pośród europejczyków, zanim ta „siła” zostanie użyta, to poczciwe, wypróbowane transportery opancerzone z wieżyczkami ckm, i mówię to całkiem serio, z pełną odpowiedzialnością…, jeszcze trochę i do świadomości ludzi dotrze: albo my albo oni… BO ŻEBY BYĆ CZŁOWIEKIEM TRZEBA ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK CZŁOWIEK, NIE ZWIERZĘ