6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. piotr3005
    piotr3005 :

    UPAdlina masz rację!!! co się wyrabia, przecież niech Antek się spyta, że ukraińcy nie używają helikopterów ponieważ zostaną w try miga zestrzelone. Niech Antek zainestuje te miliardy w Łuczniku w produkcję karabinów maszynowych, snajperskich, zestawów rpg, pplot, bo jak faktycznie wojna wybuchnie po prowwokacji USA to zostanie nam trzy okręty podwodne, helikoptery bez rakiet i uzbrojenia ale obrona terytorialna która będzie strzelać z procy. W tym czasie jak w 1939 r. wojska niemieckie zajmą ziemie odzyskane z GG w celu ochrony mniejszości niemieckiej. Idioci nie widzą zagrożenia.

  2. azar
    azar :

    Zagrożeniem to jesteś Ty Macierewicz psychopato!!! Piloci będą bezpieczniejsi latając na tzw. miotle niż nowym Twoim wymysłem – świgłowcem stiepka bandery.
    Putin tylko reaguje na to co robi obecnie,,zachód” od i tyle a Ty już srasz w gacie i siejesz panikę. Niezłą ma polewę z takich ja Ty imbecyli.

  3. jaro7
    jaro7 :

    Antek jak się czujesz zagrożony to kup sobie pampersy,a nie drogie “zabawki”.Bo nawet jak kupisz ich sto to przy Rosyjskim potencjale nie zdążą się wzbić w niebo jak zostaną zniszczone.Idz już facet w pis-du.

  4. mop
    mop :

    Absurd, który legł u podstaw wszystkich nieszczęść, które dotykają siły zbrojne to założenie, że wojny nie będzie. W związku z tym wszystkie elementy, które dotyczą gotowości i zdolności bojowych przestawały mieć znaczenie…
    Skandalem jest stan naszej obrony powietrznej.A to, co zrobiono, woła o pomstę do nieba!
    Zapraszamy “naszych sojuszników”, chcemy razem ćwiczyć, a okazuje się, że nie spełniamy podstawowych standardów. To rzeczywiście niepokojące!
    Był prymat działań pozornych – malowanej armii nad realną armią. Generałowie dostrzegający zagrożenie byli albo zwalniani, albo kazano im siedzieć cicho, bo szerzą defetyzm.
    PS…
    AMERYKANIE OBECNIE MAJĄ 100% UDZIAŁOW MIELCU.ILE PIENIĘDZY ZOSTANIEW POLSCE ???
    Od końca lat dziewięćdziesiątych można zaobserwować stała degradację techniczną, ilościową oraz jakościową W.P. Jest to wynik cywilnej kontroli nad armią sprawowaną przez polityków, którzy szefowali MON,którzy w miażdżącej większości byli i są dyletantami w zakresie obrony narodowej np.Macierewicz
    Środowisko Macierewicza i Kaczyńskiego zajmuje się niszczeniem Polski.W ogłupianiu prostych ludzi doszło już do perfekcji. Zamiana naszych pieniędzy na kiełbasę wyborczą skończy się katastrofą. Zgraja szmatławych złodziei i kapusiów dorwała się do władzy i majątku narodowego pod przykrywką haseł i barw narodowych malowana na różowo przez sprzedajnych pseudo publicystów. Brak słów. Gnojowisko.Ale Polacy sobie to coś wybrali.
    Macierewicz usiłuje przykryć swoje machlojki wplątując Polskę w konflikt zbrojny żeby udowodnić swą przydatność jako ministra wojny. Przygotowuje się do tego nakręcając spiralę napięcia i poczucia zagrożenia co stanowi pretekst do militaryzacji społeczeństwa. Coś podobnego ma miejsce w Izraelu, co jak wiemy wynika z faktu iż Izraelczycy wyrąbali sobie państwo na terenie skrajnie nieprzyjaznym. Forsując tezę o “zamachu smoleńskim” Macierewicz pracuje nad tym aby nasz teren uczynić nieprzyjaznym i tym samym uzasadnić formowanie oddziałów, bojówek etc. Groźny i niebezpieczny to człowiek.