1084 osoby są aktualnie hospitalizowane pod kątem koronawirusa, 48 tys. 632 osoby są objęte kwarantanną, a 80 tys. 348 osób przebywa w kwarantannie po powrocie z zagranicy – poinformował w niedzielę popołudniu resort zdrowia. Do tej pory w Polsce potwierdzono 627 przypadków zakażenia.

Najnowsze dane zostały przedstawione na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

Jak informuje resort, 58 tys. 826 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory w Polsce potwierdzono 627 przypadków zakażenia koronawirusem. W niedzielę odnotowano 91 zakażeń.

Łącznie siedem osób w Polsce zmarło z powodu choroby COVID-19. Resort zdrowia podał w niedzielę informacje o śmierci szóstej i siódmej ofiary: są to 37-letnia kobieta, która przebywała w szpitalu w Poznaniu i 43-letni mężczyzna hospitalizowany w Radomiu.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Czytaj także: Chiński miliarder wyśle kolejne materiały medyczne do państw azjatyckich

twitter / kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz