Manifestujący poparcie dla przyjmowania imigrantów porównywali Polaków do terrorystów, oddzielali zjawisko terroryzmu od imigracji, jeden z nich stwierdził, że co prawda wpuścił by przybyszów do Polski, ale do swojego domu już nie.

19 marca ulicami Warszawy przeszła manifestacja zwolenników przyjmowania nielegalnych imigrantów.
ruchnaprawy.pl/eMisjaTv/kresy.pl

10 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. antymajdan
  antymajdan :

  Ze wstydem muszę przyznać, że mało jednak znam swój kraj i ludzi tu żyjących pomimo tych paru dziesiątków lat jakie tu przeżyłem. Skąd się biorą ci, dla których ojczyzna to tylko…nawet nie tani hotel, ale korytarz przechodni w noclegowni? Dla prowadzącego na przyszłość miałbym radę. Niech spróbuje tych, co tak bardzo nie chcą łączyć imigrantów muzułmańskich z terroryzmem, zapytać – „A Izrael?” Izrael przecież nie chce przyjąć nawet jednego uchodźcy, bo „nie są w stanie sprawdzić, czy to nie terrorysta”. W ogóle, w rozmowie z pewnymi osobnikami na pewne tematy powinno się co drugie zdanie zaczynać od „A Izrael?”.

 2. sylwia
  sylwia :

  Ci ludzie zaprzeczają rzeczywistości i unikają zapoznania się z nią by chronić swe ułudy. To jest destruktywne lewactwo w najszkodliwszej formie. Z nimi nie należy dyskutować bo ich się nie przekona. Zwracają uwagę flagi czerwono-czarne i EU. Jest potrzeba nasilenia manifestacji przeciwników imigracji w całym kraju.

 3. kp
  kp :

  To są ludzie przesiąknięci lewicowymi wartościami; mają swoje miejsce w Polsce. Mam jednak ogromną nadzieję, że tacy ludzie nie będą nadawać tonu w polskim życiu politycznym. Najlepsze jest to wyparcie rzeczywistości i całkowite oderwanie od niej.

 4. jaro7
  jaro7 :

  Nie wiem co biorą i w jakich ilościach ale takiej papki debilnych wypowiedzi dawno nie słyszałem Nie dziwię sie tylko jednej pani która dostała butelka w głowę,bo widzę że uderzenie musiało być bardzo mocne i zostawiło ogromny ślad na „umyśle”.Nie chcę się też czepiać wyglądu rozmówców ale Jaś Fasola to przy nich kanon piękna.Tak jak gdyby degeneracja umysłowa była równoważna z fizyczną.Wiem to taka nie poprawna politycznie uwaga.Podsumowując-lewacki BEŁKOT