14 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. eurodziad
    eurodziad :

    Dzień Dobry. Chodziłem do liceum wiejskiego swego czasu, lata temu. Działy się tam różne rzeczy. Bijatyki, niechciane ciąże, alkohol, itd, ale maturę ogólnie na 4+ się zdało:). Ja się tylko zastanawiam jak to możliwe, że nie reagują na to rówieśnicy tego szczyla, bo po nauczycielach nie takich głupot można się spodziewać, w końcu fachowość i idea:). U nas roznieśli byśmy go na glanach. Coś mnie ominęło, czy tzw. rurki i tablet o młodzieży to już ponura prawda, a nie mit?

  2. gienek1949
    gienek1949 :

    Trzeba tam mojego dawniejszego kierownika szkoły: metrowej długości leszczynowy kij leczył i dyscyplinował wszystkich. Nie było żadnego ADHD, chuligaństwa i innych dzisiejszych plag, a i trzeba było uważać, by o niczym nie dowiedział się ojciec, bo to tylko potęgowało udręki delikwenta.

  3. krok
    krok :

    Nie możemy pozwoli by przyjmowali do Polski islamskich imigrantów. Nie mamy nawet odpowiedniego prawa, żeby Polacy czuli się bezpiecznie. Jak będą dźgali Polaków nożami, to nasze prawo jest bezradne, wystarczy, że powiedzą, że taka u nich kultura, takie mają wartości. Zabierzcie dzieci z tej szkoły, póki jeszcze żyją.