Jak relacjonuje Jacek Nizinkiewicz z „Rzeczpospolitej”, podczas promocji książki o Wojciechu Jaruzelskim były prezydent Aleksander Kwaśniewski wyraził przekonanie, że nieżyjący generał poparłby dziś Bronisława Komorowskiego.

Nie ma wątpliwości, że gen. Jaruzelski w wyborach prezydenckich poparłby Bronisława Komorowskiego– powiedział Kwasniewski, który był gościem podczas promocji książki Pawła Kowala i Mariusza Cieślika „Jaruzelski. Życie paradoksalne”.

Twitter.com / wpolityce.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    jerzyjj :

    ,,Kwaśniewski wyraził przekonanie, że nieżyjący generał poparłby dziś Bronisława Komorowskiego.”
    KWASNIEWSKI TY ZYDZIE I PROBANDEROWSKI POMIOCIE POZWOL TEMU CZLOWIEKOWI SPOCZYWAC W SPOKOJU … TOBIE NATOMIAST ZYCZE ZEBY PO SMIERCI TAK CI STANAL ZEBY WIEKO TRUMNY NAD TOBA NIE MOGLO SIE ZAMKNAC ZA TO CO POLSCE I POLAKOM ZROBILES…