W październikowych wyborach będą fałszerstwa, zwłaszcza na wsiach i w małych miejscowościach, gdzie ręka rękę myje, wszyscy są w porozumieniu – mówi Janusz Korwin-Mikke w wywiadzie dla portalu parlamentarny.pl

Korwin-Mikke przypomniał co działo się w czasie wyborów samorządowych

Technika była następująca: jeżeli głos pada nie na moją partię, to członkini komisji stawia drugi krzyżyk na karcie wyborczej i koniec, głos staje się nieważny. To musi być kobieta, bo do tego trzeba mieć bardzo długie paznokcie, na których ma się ukryty grafit. To w zasadzie moje podejrzenia” – powiedział lider partii KORWiN

Zdaniem polityka podobnie może być w październikowych wyborach do Sejmu i Senatu

Fałszerstwa oczywiście będą, zwłaszcza na wsiach i w małych miejscowościach, gdzie ręka rękę myje, wszyscy są w porozumieniu. Będą fałszerstwa, ale na zdecydowanie mniejszą skalę niż w przypadku ostatnich wyborów samorządowych. Podczas wyborów parlamentarnych występuje o wiele większa kontrola partii politycznych, są mężowie zaufania” – zauważa Korwin-Mikke.

Na pytanie, Na jaki wynik liczy w wyborach parlamentarnych, Korin-Mikke odpowiada: „Trochę powyżej 10 proc. Zawsze jesteśmy niedoszacowani. Kiedy w sondażach mamy 1 proc., otrzymujemy 7 proc. Kiedy w sondażach jest 8 proc., w wyborach dostajemy kilkanaście. Podobnie będzie teraz„.

parlamentarny.pl/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

   • kojoto
    kojoto :

    Mysle, ze wpadacie w lekka paranoje. Wiem, ze teraz trudno odróznic dzien od nocy i czerwone od bialego (tak sie rózowo zrobilo 🙂 ), ale o ile tez jestem krytyczny wzgledem Korwina i tez na niego nie glosuje, to mysle, ze on po prostu specjalnie skandalizuje, zeby sie wkrecic do mediów, a przy okazji porusza tematy, które sa dla Polski jednak wazne. Przy tym nie porusza pewnych drazliwych kwestii, bo stawia jednak na gierki polityczne i dogadanie sie z SBkami, dlatego moim zdaniem, ma u nich taryfe ulgowa, ale go olewaja (tylko pilnuja, zeby nie zdobyl duzo wiecej niz 5 %). Nie sadze, zeby za nim ktos stal. Zastanawiajace po co tak czesto porzuca ugrupowania (zastanawiam sie, czy nie jest to sposób obrony przed osaczajaca go agentura), nie mówie, ze tak napewno jest, ale raczej do tego bym sie sklanial. Zobaczcie co spotyka np: Brauna, który otwarcie mówi co mysli… calkowite wykluczenie z mediów. Wiec rozumiem gierki JKM, choc licze na to, ze moze Polacy popra w koncu Brauna i jemu podobnych.

 1. Avatar
  raf66 :

  Ad Kojoto: W którym miejscu popadam w paranoję? Stwierdziłem że JKM rozwalił UPR i KNP , co jest zgodne z prawdą, to że ludzie Mu nie ufają to też jest zgodne z prawdą. Co do Pana Brauna……no cóż myślę że dużo wody w Wiśle jeszcze upłynie zanim czerń wyborcza zrozumie że ten człowiek mówi prawdę. Szkoda że nie dogadał się z Narodowcami oraz Kukizem. Cokolwiek by nie mówić , po to aby rozwalić system potrzebna jest JEDNOŚĆ a teraz niestety znowu antysystemowcy są podzieleni: Braun,Kukiz,KNP,Narodowcy…..nie wiadomo kim jest Stonoga….znowu zamiast razem każdy idzie osobno.Raf66

  • kojoto
   kojoto :

   Masz racje, uproscilem z rozpedu – przepraszam. Co do Kukiza to w/g mnie to jest prawdziwa porazka – koles sie miota, nie wie o co mu chodzi (mysle, ze naprawde nie wie). Czy jest wystawiony przez rzadzacych Polska, czy nie – to glos na niego jest zmarnowany (szkoda, ze ma poparcie takich ludzi jak Isakowicz-Zalewski, czy Pyz-Pakosz, byc moze poszlo po linii kontaktów personalnych, tak jak ciagle poparcie Michalkiewicza dla Korwina). Narodowcy sa naiwni (trzeba to powiedziec). Maja kilka twarzy nawet, wygadani, pyskaci jak trzeba, ale kiedy idzie o wybory legna w gruzach (zapewne dobija ich brak koordynacji, mozliwe, ze dzialalnosc agenturalna). Braun jako polityk zaistnial moze dopiero w marcu 2015, i trzeba powiedziec, ze 1% w prezydenckich w tak krótkim czasie, przy takim milczeniu mediów to jest sukces. Zwróc uwage, jak Kukiz daje sie latwo manipulowac dziennikarzom – juz poparl robienie z Brauna antysemity i homofoba – zamiast sie ostro sprzeciwic. Dla agentów takie „Ciateczko” to pikus.

 2. Avatar
  raf66 :

  Powiem szczerze że co do Kukiza to przypuszczałem że to się tak skończy. Myślę że zachłysnął się swoim wynikiem w wyborach i tak jak JKM po prostu odleciał, zamiast budować silne struktury on wdał się w niepotrzebne utarczki ze wszystkimi dookoła, o programie gospodarczy nawet nie wspomnę , bo to w ogóle jakiś dramat( a wystarczyło dogadać się z Centrum AS i było by po sprawie).Efekt będzie taki że do Sejmu wejdzie socjalistyczny PiS,skorumpowane PO, PO-bis czyli Petru oraz całe to badziewie eufemistycznie zwiące się lewicą.Raf66