Kolejny pożar składowiska niebezpiecznych odpadów w Kutnie [+VIDEO/+FOTO]

W sobotę w Kutnie po godzinie 14.00 wybuchł pożar w składowisku niebezpiecznych odpadów przy ul. Majdany. Był to kolejny pożar składowiska.

W sobotę po godzinie 14:00 na terenie składowiska niebezpiecznych odpadów, które znajduje się przy ulicy ul. Majdany w Kutnie wybuchł pożar – podaje TVP 3 Łódź. To już kolejny pożar, do którego doszło w składowisku niebezpiecznych odpadów w Kutnie.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

Składowisko groźnych odpadów znajduje się przy ulicy Majdany 10 w Kutnie. Miało tam miejsce już kilka pożarów. Pokazuje to, że śmieci, które są tam zgromadzone, nie są zabezpieczone w należyty sposób. Portal „Kutno Nasze Miasto” podkreśla, że jest to pozostałość po firmie, która się nimi zajmowała.

Obraz może zawierać: chmura, niebo, na zewnątrz i przyroda Obraz może zawierać: chmura, niebo, na zewnątrz i przyroda Obraz może zawierać: niebo, chmura i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz, tekst „OCHOTNICZA STRAZ POZARNA 430” Obraz może zawierać: niebo, roślina, chmura, drzewo i na zewnątrz

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Sobotni pożar objął około 800 m2 składowiska. W akcji gaśniczej brało udział ponad 100 strażaków (21 zastępów). Na miejscu pracowali także strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemicznego z Łodzi. Czytamy, że od godziny 21 trwało dogaszanie odpadów.

Zobacz także: Na Dolnym Śląsku wysypano w nocy na drogę powiatową kilkadziesiąt ton śmieci

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

lodz.tvp.pl / kutno.naszemiasto.pl / youtube.com / facebook.com / kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz