Przewodniczący Platformy powiedział, że jeżeli jego partia dojdzie do władzy zlikwiduje nie tylko IPN, ale i CBA.

Grzegorz Schetyna podczas swojego przmówienia na konwencji krajowej Platformy zapowidziała: Będziemy musieli zlikwidować instytucje, które pod pozorem służenia szczytnym celom, służą interesowi jednej partii i stały się ośrodkami zatruwania życia publicznego. Dlatego zapowiadam dzisiaj – zlikwidujemy IPN, zlikwidujemy też CBA.

Gościem specjalnym konwencji jest oskarżany na podstawie dokumentów z tzw. szafy Kiszczaka o bycie TW Bolkiem Lech Wałęsa.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Trwa konwencja krajowa PO

Szef PO uważa, że sprawa smoleńska wymaga badania z jeszcze jednej strony, pod kątem manipulowania przyczynami katastrofy smoleńskiej, w celu osiągnięcia korzyści politycznej. Zająć ma się tym specjalny zespół pralamentarny. Grzegorz Schetyna wyjaśnił: „est jeszcze jeden fałszywy, fatalny, zatruwający nasze życie publiczne owoc i to jest działalność Antoniego Macierewicza i wszystko, co jest związane z katastrofą smoleńską. Wykorzystując tragiczną katastrofę smoleńską, w której przecież – jak wiecie – zginęło też wielu naszych przyjaciół, wykorzystuje się tę katastrofę do nikczemnych, politycznych gier, do zakłamywania rzeczywistości.

kresy.pl / tvp.info

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zefir
    zefir :

    Co tu wyjaśniać,co tu komentować,wszak wiadomo,że debil Schetyna to obrońca wszelkiego antypolskiego skurwy.yństwa,tak w zakresie antypolskiej dewiacji tzw PO,jak też antypolskich postaw ich przedstawicieli w PE na czele z tzw Różą Tfum. Zdrajcy,kapusie,donosiciele i zaprzańcy to dlaprzedstawicieli Po w PE to jedynie zasadne określenie,z dodatkiem antypolskiego skurwy.yństwa ideologii PO.