Na łamach serwisu map Google opublikowano aktualizowaną mapę przedstawiającą przypadki gwałtów dokonanych przez imigrantów na terytorium Finlandii.

Według opisu, mapa dotyczy przestępstw seksualnych – gwałtów – popełnionych w tym roku na terytorium Finlandii przez imigrantów. Od końca lipca odnotowano na niej 40 przestępstw, zaś w pierwszym kwartale tego roku – zaledwie trzy. Widać więc pewną korelację z falą imigrantów, którzy dotarli do Finlandii w ciągu tego roku. Zauważalny wzrost odnotowanych przypadków nastąpił w październiku (13 wydarzeń). Tylko w pierwszym tygodniu grudnia doszło do pięciu gwałtów, których sprawcami mieli być imigranci. Dużą część przestępstw popełniono w Helsinkach oraz w regionie tego miasta. Do jednego ze zdarzeń doszło również w rejonie miasta Rovaniemi, szczycącego się mianem miejsca zamieszkania Mikołaja. Znajduje się tam kilka ośrodków dla uchodźców.

Poniżej prezentujemy wersję mapy wg stanu dzisiejszego. Aktualna wersja mapy jest dostępna TUTAJ.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    elbrychu :

    wszyscy doskonale wiedzą co z tym powinno się zrobić… tylko te pi#$%dolone lewaki zasłaniają ich przepisami o równouprawnieniach itd. itp. aż w końcu oni zastąpią lewaków i to my staniemy się nimi. Wolałbym żeby świat poszedł po rozum do głowy i zrobił porządek z tą religią nierządu i nietolerancyjności.