Prezydent Turcji Tayyip Recep Erdogan w ostrych słowach skrytykował premiera Izraela, Benjamina Netanjahu, podczas niedzielnego przemówienia.

Słowa Erdogana były reakcją na niedawne działania izraelskich wojsk na granicy ze Strefą Gazy. „Jesteś na tych ziemiach najeźdźcą (…), a jednocześnie jesteś terrorystą.Wiadomo, co zrobiłeś w Gazie i w Jerozolimie. Nie masz nikogo na tym świecie, kto by cię lubił (…) Turcja walczy z terroryzmem, ale was nie obchodzi terroryzm, bo sami jesteście państwem terrorystycznym” – powiedział Erdogan.Netanjahu odpowiedział na słowa Erdogana na Twitterze, twierdząc, że izraelska armaia ” jest najbardziej moralną armią na świecie”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Erdogan: NATO nie powstrzyma nas w Syrii, jest słabe

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Turcja wykorzystuje byłych bojowników ISIS w walce z Kurdami w Syrii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były minister obrony Izraela: bojownicy Państwa Islamskiego przeprosili nas za atak na nasze oddziały

Kresy.pl / Huriyet Daily News

Erdogan oskarża Netanjahu: Jesteś terrorystą
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz