Działacze ZŻNSZ z Chicago wyrzuceni ze spotkania Andrzeja Dudy z Polonią [+VIDEO]

Działacze Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Koło Chicago mieli ze sobą dwa transparenty. Na jednym z nich napisano „Nie przepraszam za Jedwabne, Marzec 68”, a drugi zawierał przekreślone słowo „Polin”.

Działacze Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Koło Chicago ustawili się z transparentami podczas spotkania Andrzeja Dudy z Polonią w sobotę w Millennium Park w Chicago.

Do przedstawicieli ZŻNSZ podeszli chicagowscy policjanci, którzy nakazali działaczom zabranie transparentów i opuszczenie zebrania. Poinformowali, że jeżeli tego nie zrobią zostaną wyrzuceni przez funkcjonariuszy. Przedstawiciele ZŻNSZ dobrowolnie opuścili Millennium Park.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Duda spotkał się w USA z przedstawicielami organizacji żydowskich

W sieci zostało opublikowane nagranie ze zdarzenia:

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / youtube.com
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz