Donieccy separatyści pozazdrościli ługańskimi i również zorganizowali w swoim mieście wybory królowej piękności.

Organizatorem konkursu była organizacja społeczna „Młoda Republika”. Nie obyło się przy tym bez motywu rodem ze „zgniłogo zapada” bowiem odbył się on w klubie o nazwie Chicago. Bardzo tradycjna była natomiast nagroda dla zwyciężczyni, była nią bowiem prawosławna ikona. Kadydatki nie tylko prezentowały swojej wdzięki w bikini, ale musiły również pochwalić się innymi umiejętnościami czy to wokalnymi, tanecznymi, czy chociaż gimnastycznymi.

news.bigmir.net/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zan :

    Wybory miss to głupota, bo urody nie da się zaszeregować. Są po prostu brzydkie, ładne, b. ładne. Wśród dwóch b. ładnych trudno wybrać ładniejszą. Takie dziewczyny jak te, to ja widziałem już na zdjęciach z Donbasu kilka miesięcy temu. Choć przyznaję, że w gorszym stanie, bo z jelitami wyszarpanymi przez falę uderzeniową ukraińskiego pocisku.