Według byłego premiera Polski ułożenie stosunków pomiędzy Wielka Brytanią a Unia w przypadku Brexitu mogłoby potrwać 7 lat.

Donald Tusk przestrzega przed opuszczeniem Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. W wywiadzie dla magazynu Bild przewodniczący Rady Europejskiej zauważył, że w takiej sytuacji należałoby unieważnić wszelkie zobowiązania traktatowe a potem każde z państw musiałoby na nowo zatwierdzać zasady jakie obowiązywać będą we wzajemnych stosunkach. Mogłoby to zabrać wiele lat i jak mówi Donald Tusk – nie ma gwarancji powodzenia takiej operacji.

RMF24.PL/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    rawen :

    Wszystkie media bez wyjątku to narzędzie do ogłupiania i odmóżdżania okradanego i zniewalanego POLAC”F”A. Wspomaga je system „oświaty”, dodatkowo i nieomal nieodwracalnie odmóżdżający prawie wszystkich, którzy przejdą taki system „edukacji” . Marionetki polityczne w krajach będących wasalami USA i NATO to wszyscy „ważni” i „wpływowi” politycy Zachodu wypełniający polecenia płynące z wyżyn gabinetów banksterów. Pomocniczymi narzędziami do kontrolowania polityków są Klub Bilderberga(ostatnio ich spotkanie chronione jakby z platyny byli a podobnie posiedzenie NATO na stadionne już nie dziesieciolecia ,z którego kamień na kamieniu nie pozostał pozbawiając ludzi mozliwości zarobku i godziwej egzystencji) tylko Narodowym), Komisja Trójstronna, CFR i wszechobecna masoneria.