Na pogrzeb lidera rówieńskiego „Prawego Sektora” Alekasndra Muzyczki ps. Sasza Biłyj przyjechał lider całego ruchu Dmitrij Jarosz.

Jak informuje kanał „112 Ukraina” na pożegnanie z Saszką Białym przyjechało wielu członków „Prawego Sektora”, a sam Jarosz pojawił się w eskorcie bojówkarzy uzbrojonych w automaty Kałasznikowa.Podczas przemarszu konduktu pogrzebowego wstrzymano ruch w mieście.

Vesti.ua/KRESY.PL

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • raul :

      był przyjacielem Achmada Kadyrowa,kiedy walczyl w Czeczenii w 1995 ..i znał jego syna,Ramzana,(maly Kadyrow takze wtedy walczyl z Rosjanami, teraz drug Putina )..wcześniej walczył w Abchazji w 1992-93 i został odznaczony Orderem Vakhtanga Gorgasali,najwyższe odznaczenie wojskowe w Gruzji..prawda,takie zycie nie moze trwac zbyt długo …

  1. lach_jarema :

    Nie żyje Muzyczko – intelektualista, demokrata, obrońca prawa i porządku, zwolennik pokojowego współżycia między narodami (lubił Polaków tak mocno jak Bandera, a może bardziej), człowiek renesansu o szerokim spektrum zainteresowań (wóda, dziwki, mordobicie). Niestety jak każdy wielki artysta nie znalazł zrozumienia u współczesnych władców w Kijowie.