Masowy artyleryjski ostrzał Ługańska był dziś kontynuowany. Niestety z fatalnym skutkiem także dla jego zwykłych mieszkańców, zobrazowanym przez wstrząsające zdjęcie matki zabitej obok obok dziecięcego wózka

Dymy unoszące się nad szeroką panoramą południowych dzielnic miasta ukazują, że ostrzał musiał mieć zmasowany charakter.

Jedno z nagrań ukazuje prawdopodobnie nieżyjących mieszkańców, kórzy leżą wprost na jednej z miejskich ulic. Ostrzelane miały być dzielnice mieszkaniowe “Stiepnoj” i “Mirnyj” co w tym drugim przypadku jest gorzką ironią bo nazwę można przetłumaczyć jako “pokojowa”.

Fakt, że w centrum Ługańska wybuchają pociski dużego kalibru obrazuje to nagranie, które, według loklanego portalu, ilustruje okolice dworca autobusowego.

Zdjęcia ukazują eksplozje między wielkimi blokami mieszkalnymi.

cxid.info/kresy.pl

forma płatności