Biedroń chce być prezydentem Polski

Prezydent Słupska Robert Biedroń ujawnił swoje ambicje polityczne.

Robert Biedroń ujawnił „Super Expressowi” do czego chciałby jako polityk dążyć. „Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski” – oświadczył Biedroń w rozmowie z dziennikiem. W swoich dążeniach Biedroń ma mocne wsparcie znanych twarzy lewicy. „W Robercie Biedroniu ogromne nadzieje pokładają znane postaci na lewicy, m.in. były prezydent Aleksander Kwaśniewski (63 l.) czy szef SLD Włodzimierz Czarzasty (57 l.). Ten pierwszy mówił nawet, że w 2020 r. Biedroń będzie prezydentem Polski. Z kolei szef SLD uważa, że Biedroń to dobra kandydatura na fotel głowy państwa. – Robert Biedroń ma wielkie szanse być kandydatem lewicy na prezydenta. Musi tylko powiedzieć, że jest tym zainteresowany – mówi nam Czarzasty” – podaje „Super Express”.

Sam zainteresowany mówi, że „Nic nie jest wykluczone w polityce. Także to. Polska nie może być skazana na władzę PiS”. Jednak obecnie prezydent Słupska szykuje się do przyszłorocznych wyborów samorządowych. „Jestem gotowy do walki o prezydenturę Słupska. A co będzie w przyszłości, czas pokaże” – stwierdził Biedroń w rozmowie „Super Expressem”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / Super Express
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz