6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. sobiepan
    sobiepan :

    Działając w zgodzie z tymi założeniami i dla czystości postępowania Powinien wycofać swoją kandydaturę z wyborów prezydenckich jak tak mu leży na sercu dobro polaków ..Obecna prezydentura jest podobno prezydenturą dialogu, słyszymy również, że jest prezydenturą zgody i bezpieczeństwa, a także prezydenturą działania dla Polaków”.

  2. franciszekk
    franciszekk :

    Jest wielka KONIECZNOŚĆ odsunięcia świńskich r*y*j*ó*w od koryta, w większości tej URZĘDNICZEJ!
    Tak zawsze było jest i będzie w każdym pasożytniczym systemie PO-Litycznym!
    Tej pasożytującej wypasionej trzodzie nie zależy na tym by INNYM – społeczeństwu zwłaszcza młodemu ( starym podniesienie wieku emerytalnego) dać lepsze tzw. jutro, ale by ONI z całymi klanami mafii partyjnej przy korycie kosztem innych; żreć, żreć, żreć…. coraz więcej, więcej, więcej…..!!!!!…..
    Głoszą wszem i wobec, że jest bardzo dobrze aaaa… będzie jeszcze lepiej!
    Bredzi-sław pierrr….dzieli banalne hasło PO-spólstwu; ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO!

  3. zan
    zan :

    Po co pisiury zgrywają krytyków GMO skoro jako proamerykańskie pachołki w te pędy podpiszą TTIP (Transatlantic Trade and Investment Partnership)? Ano tak…zapomniałem, że ciemny lud i tak to kupi.