9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Willgraf
    Willgraf :

    won USraelska blat z Polski 1 OKUPANT straszy … Polska to nie Afganistan jak się obudzi to USrael zniknie z mapy swiata raz nz zawsze — ŻĄDAĆ wywalenia tej persony z Polski za ten skandaliczne słowa ! WOOOONNNNNNN!

  2. Czeslaw
    Czeslaw :

    Mamy haniebną kapitulację w sprawie noweli ustawy o IPN, tak samo jest z ustawą o Sądzie Najwyższym. A takie dwie panie w Warszawie tzn. ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher i ambasador Izraela Anna Azari. Panie te traktują nasz kraj jak przekupki na bazarze swoje stragany, wtrącając się w nasze wewnętrze sprawy i strofując Rząd Polski i ministrów. Znamy takie postępowanie z historii przedrozbiorowej I-ej RP a dotyczy posła rosyjskiego Repnina. Nawet jeden z sejmów nazwano „Repninowskim” z 1764 r. Czy my jeszcze jesteśmy krajem niepodległym?

  3. roob
    roob :

    “Wstającemu z kolan” PiSowi kolejni zagraniczni dyplomaci dyktują co mają zrobić. Pamiętam jak się zarzekali po uchwaleniu ustawy o IPN, że żaden rząd nie będzie im dyktował co mają zrobić 🙂

    • jwu
      jwu :

      @roob Dokładnie .A tak się stało ,że przy okazji kapitulacji przed Żydami skapitulowali też przed banderowcami.O czym świadczy bezkarne panoszenie się tych ostatnich w Polsce.