„Jak słyszę nowym ambasadorem USA w Polsce ma być Mike Carpenter. Pan ambasador jest specjalistą od Europy Środkowo-Wschodniej, pracuje dla Bidena od dawna. Aha, ma męża i dwoje dzieci” – napisał w piątek na Twitterze Robert Mazurek, prowadzący „Poranną Rozmowę RMF FM”. Póki co informacja o rzekomym ambasadorze nie została potwierdzona, jednak bardzo wielu komentatorów na Twitterze zwraca uwagę, że Mike Carpenter może nim zostać.

Jak słyszę nowym ambasadorem USA w Polsce ma być Mike Carpenter. Pan ambasador jest specjalistą od Europy Środkowo-Wschodniej, pracuje dla Bidena od dawna. Aha, ma męża i dwoje dzieci – napisał redaktor Robert Mazurek w piątek wieczorem na Twitterze. Usunął swój wpis, jednak podobną informację podaje wielu komentatorów. „Szanowni Państwo, tweet o nowym ambasadorze USA w Polsce wleciał na to konto przez przypadek. A i tak bym usunął, jak wszystkie tweety nie o winie. Miłego wieczoru” – napisał później Mazurek. 

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

„Wygląda na to, że Waszyngton przygotował dla PiS-u specjalny prezent. Nowym ambasadorem w Warszawie ma być nie tylko prawdziwy demokrata, ale do tego gej z mężem i dwójką dzieci. Polscy demokraci przywitają jak najserdeczniej” – napisał na Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny Newsweeka.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

O sprawie napisał także redaktor Gazety Wyborczej Paweł Wroński.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Biden potwierdza wstrzymanie wycofania wojsk USA z Niemiec [+VIDEO]

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz