Ponad 120 emerytowanych oficerów wzywa Amerykanów do odrzucenia  nadmiernego popierania radykalnego lewicowego programu, w szczególności „antyrasistowskich” wysiłków, które lewica stosuje w celu stłumienia sprzeciwu – poinformował w środę Daily Mail.

Jak poinformował w środę portal Daily Mail, ponad 120 emerytowanych oficerów wzywa Amerykanów do odrzucenia nadmiernego popierania radykalnego lewicowego programu, w szczególności „antyrasistowskich” wysiłków, które lewica stosuje w celu stłumienia sprzeciwu

„Nasz naród jest w wielkim niebezpieczeństwie. Toczymy walkę o przetrwanie Republiki Konstytucyjnej, jak nigdy dotąd od naszego powstania w 1776 roku ”- napisała grupa 124 emerytowanych generałów i admirałów. „Konflikt toczy się między zwolennikami socjalizmu i marksizmu a zwolennikami wolności konstytucyjnej i wolności”.

Sygnatariusze, do których należą były doradca prezydenta Ronalda Reagana ds. bezpieczeństwa narodowego John Poindexter, były zastępca podsekretarza obrony prezydenta George’a Busha William Gerald Boykin i emerytowany generał brygady armii Donald Bolduc, który obecnie kandyduje do Senatu w New Hampshire, sprzeciwiają się “lewicowym dążeniom” zaprezentowanym w ciągu pierwszych 100 dni nowej administracji kierowanej przez prezydenta Joe Bidena.

Emerytowani oficerowie podważyli uczciwość wyborów, skrytykowali politykę otwartych granic, szerzącą się cenzurę ze strony mediów społecznościowych, ponowne zaangażowanie się w umowę nuklearną z Iranem i pozbawienie się przez kraj niezależności energetycznej ze wskazaniem na eliminację rurociągu Keystone.

„Pod Kongresem Demokratów i obecną administracją nasz kraj skręcił ostro w lewo w kierunku socjalizmu i marksistowskiej formy tyranii” – napisali oficerowie.

„Nie można ignorować stanu psychicznego i fizycznego Naczelnego Wodza. Musi być w stanie szybko podejmować trafne decyzje dotyczące bezpieczeństwa narodowego, dotyczące życia i zdrowia, w dowolnym miejscu, w dzień iw nocy ”- piszą w nawiązaniu do prezydenta Bidena

“Niedawne zapytania przywódców Demokratów dotyczące procedur związanych z kodeksem nuklearnym wysyłają niebezpieczny sygnał bezpieczeństwa narodowego do przeciwników uzbrojonych w broń jądrową, wywołując pytanie, kto tu rządzi. Zawsze musimy mieć niekwestionowany łańcuch dowodzenia”.

Grupa Flag Officers 4 America nazywa siebie „emerytowanymi przywódcami wojskowymi, którzy zobowiązali się wspierać i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych przed wszystkimi wrogami, zagranicznymi i krajowymi”.

„To było o wiele gorsze, niż się spodziewałem” – powiedziała w rozmowie z Politico Mary Beth Ulrich, emerytowana pułkownik Sił Powietrznych, która uczy stosunków cywilno-wojskowych w Army War College i Air Force Academy. „Utrwalają wielkie kłamstwo na temat wyborów. Myślę, że to oburzające. Po części jest to bardzo antydemokratyczne zachowanie ”.

Powiedziała, że ​​planuje wykorzystać ten list na swoich zajęciach. „Absolutnie łamią normę apolityczności” – dodała. „Sprzeciwiają się ich konstytucyjnej przysiędze”.

Kresy.pl/Daily Mail/Politico

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply