Żona prezydenta Ukrainy zarażona koronawirusem

Olena Zełenska, żona prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, poinformowała w piątek, że została pozytywnie zdiagnozowana na obecność koronawirusa – zawiadomiła Agencja Prasowa Reuters.

Jak poinformowała w piątek Agencja Prasowa Reuters, żona prezydenta Ukrainy Olena Zełenska została zarażona koronawirusem. W piątek rodzina prezydencka otrzymała wyniki badań, tylko wynik Zełenskiej był pozytywny.

„Dzisiaj otrzymałem pozytywny test na koronawirusa. Nieoczekiwane wieści. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ja i moja rodzina nadal przestrzegamy wszystkich zasad – masek, rękawiczek, minimum kontaktów” – przekazała Zełenska.

Zobacz też: Zełenskiego zapytano o Banderę. „U nas od bohatera do wroga – jeden krok. Nie trzeba prowokować społeczeństwa”

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Pierwsza dama Ukrainy przestrzegła obywateli, że „Osłabienie kwarantanny nie oznacza, że COVID-19 zniknął. Niebezpieczeństwo nie jest przeszłością, jest blisko. Bliżej, niż się wydaje”.

Zobacz też: Zełenski chce zalegalizować prywatne armie na Ukrainie

Olena Zełenska poinformowała, że czuje się dobrze, ale mimo to przebywa w odosobnieniu, aby nie narażać swojej rodziny i współpracowników

„Chcę, żeby wszyscy pamiętali: jest za wcześnie, żeby stracić czujność!” – napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych. „Powracając do aktywnego życia towarzyskiego pamiętajmy, że każdy z nas odpowiada nie tylko zdrowie osobiste, ale również zdrowie innych: bliskich, przyjaciół, kolegów, a nawet nieznajomego, który jest z nami w windzie lub stoi w kolejce u kasjera w supermarkecie”.

Do tej pory na Ukrainie zgłoszono 29 753 przypadków koronawirusa, w tym 870 zgonów.

Kresy.pl/Reuters
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz