Jedna z organizacji w Izraelu wyznaczyła sobie za cel identyfikację milionów krypto-żydów, żyjących na świecie bez świadomości swojego pochodzenia oraz przywrócenie ich na drogę przodków.

Shavei Izraelto organizacja, która chwali się, że dociera do największej ilości krypto-żydów, którzy wcześniej nie wiedzieli, że przynależą do narodu wybranego. Organizacja wydaje e-booki w wielu językach mające zwrócić uwagę ludzi na żydowskich przodków i zachęcić do poszukiwania żydowskich korzeni.

Ostatnio wydano takiego e-booka w Portugalii. Według organizacji może on przywrócić na łono społeczności żydowskiej całe miliony Portugalczyków, którzy wedle Shavei Izraelmają wśród swoich przodków choćby jednego żyda. Organizacja zwraca uwagę, że w XV i XVI wieku, wielu żydów został poddanych przymusowej konwersji na katolicyzm. Władze Shavei Izraeluważają, że ludziom tym należy uświadomić kim są tak naprawdę.

Breakingisraelnews.com/KRESY.PL

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • cyna
   cyna :

   To jest raczej naśladowanie zabiegów stosowanych przez islamistów. Kierowane te zabiegi sa do bezpółciowców o niskim ilorazie inteligencji którzy pozbawiwszy się w wyniku oglądania żydomediów wiary i celu życia znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Do takich łatwo dotrzeć bo cały ten zabieg telewizyjny miał jak najbardziej pozbawić ich zdroworozsądkowego myśleniania a nagły apel skierowany przez elokwentnego mówce do takiej osoby znajduje pełne zrozumienie i bezwzględne oddanie. Tak się rekrutuje bezmyśnych żołnierzy na terenie wroga. Żydzi jak cimoszko lub stoltzman to albo szlachta lub odpadki talmudu którzy mają za zadanie destabilizować terytorium wroga i odmużdżać nowe pokolenia.

 1. wepwawet
  wepwawet :

  To jest zbyt piękne aby było prawdziwe – należy pamiętać, że aby być Żydem należy mieć matkę żydówkę, która też miała matkę żydówkę, która miała matkę żydówkę… i tak do Ewy. Bycie członkiem narodu wybranego dziedziczy się po matce. Więc jeśli matka nie była żydówką to nie jest się Żydem – Tak więc nie ojciec, nie dziadek ale Mame jest najważniejsza w łańcuchu pokoleń. Tak przynajmniej tłumaczył mi pewien ortodoksyjny wyznawca Judaizmu (nie mam powodu aby mu nie wierzyć). — Nie mam pojęcia na jakiej podstawie ta organizacja chce aby ludzie odkrywali swoje żydowskie „korzenie”, wiem jedynie, że w oczach wyznawców Judaizmu nie będą oni prawdziwymi Żydami, choć oczywiście państwo Izrael może uznać dowolne osoby za obywateli. —— Oto cytat na poparcie moich słów: „Każdy, kto ma matkę Żydówkę lub przeszedł przez oficjalną procedurę konwersji na judaizm jest Żydem. Należy zaznaczyć, że bycie Żydem nie ma nic wspólnego z przekonaniami lub tym co się robi. Osoba urodzona z rodziców nie-Żydów nawet wyznająca tę samą wiarę jak Żydzi ortodoksyjni oraz przestrzegająca praw i zwyczajów judaizmu nadal pozostaje nie-Żydem nawet dla najbardziej liberalnych odłamów judaizmu podczas gdy osoba urodzona z matki Żydówki nawet jeśli jest ateistą i nigdy nie praktykuje religii żydowskiej nadal uważana jest za Żyda nawet przez ultra ortodoksyjnych Żydów.” – Źródło: http://www.jewish.org.pl/index.php/opinie-komentarze-mainmenu-62/231-kto-jest-mydem-.html

  • wepwawet
   wepwawet :

   Cóż, na Ukrainie jest ciężko, to musicie sobie jakoś radzić. Poza tym zgadzam się z Użytkownikiem, organizacje Żydowskie powinny wystąpić do Ukrainy o odszkodowania – może banderofile zrozumieją, że za dokonane mordy trzeba kiedyś zapłacić. Nauka ta bardzo się przyda na przyszłość.