Zatrzymane 2 osoby w Austrii, podejrzane o związek z atakami w Paryżu

Austriacka Policja zatrzymała 2 osoby w obozie dla uchodźców w Salzburgu, które lokalna prokuratura podejrzewa o związek z listopadowymi atakami w Paryżu.

Podejrzani zostali aresztowani w związku z informacją o ich domniemanej podróży z komórką terrorystyczną odpowiedzialną za paryskie ataki.
Według otrzymanych informacji przez austriackie organy ścigania wynika, że ujęci mężczyźni oczekiwali na dalsze rozkazy w obiekcie dla uchodźców w którym ich ujęto. Mężczyźni są obywatelami francuskimi pochodzenia algierskiego i pakistańskiego
bbc.com/ kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz